У Києві почав їздити “книжкобус”

news

Із 15 квітня в столиці почав курсувати літературний “книжкобус” — дитяча бібліотека на колесах. Він їздитиме від школи до школи чотири дні на тиждень. Також парками й фестивалями Києва.

Про це пише gazeta.ua.

У салоні автобуса висять ілюстрації з книг “Гаррі Поттер”, “Змій Горинич “, герої з повісті Кіра Буличова “Таємниця третьої планети” й інші персонажі. Всього – близько 20-ти героїв і сюжетів.

На стелажах книги регулярно поповнюватимуть. Там буде освітня література, художня – українських і зарубіжних авторів. В “книжкобусі” встановлений великий екран та безкаркасні м’які пуфи.

“Цей проект має спрямований на популяризацію літератури і читання серед дітей шкільного віку”, — сказала речник “Київпастрансу” Анна Бондар.

За її словами, автобус курсуватиме. В “книжкобусі” на стелажах буде як освітня література, так і художня від українських і зарубіжних авторів.

Також у ньому обіцяють проводити інтерактивні лекції, читання, поетичні вечори, презентації книжок, зустрічі з авторами, серії прослуховування аудіокнижок, скайп-презентації з авторами, вечірні кіноперегляди в парках та майстер-класи.

0 Комментариев