У дитячому таборі в с.Гаразджа на День молоді провели “День відкритої води”

news

“День відкритої води” – яскраве, багатолюдне дійство, насичене різноманітними локаціями, майстер-класами, змаганнями, розіграшами та щирим дитячим сміхом. День молоді на території табору Сонячний, що в с.Гаразджа був надзвичайним.

ЦНПВТК влаштував справжнє літнє свято для дітей, молоді та всіх бажаючих. Понад 200 учасників взяли участь у запропонованих локаціях.

Велодистанція, водні атракції, змагання на байдарках турніри з волейболу, настільного тенісу, виставка стрілецької зброї, скелелазіння, квести, гончарне мистецтво, майстер-класи – і це лише частина дійства.

На захід завітали депутат Верховної ради Вячеслав Рубльов, Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, голова Луцької районної ради Олександр Омельчук, депутати обласної ради – Ігор Лех, Володимир Бондар, Юрій Ройко, Юрій Харченко, Оксана Філіпчук та депутати Підгайцівської ОТГ Микола Господарик, В’ячеслав Разумовський, Віталій Заремба, Лілія Купіч, Світлана Приймак. депутати Підгайцівської ОТГ Микола Господарик та В’ячеслав Разумовський.

Переможці та призери турнірів отримали дипломи ЦНПВТК та подарунки від магазину туристичного спорядження «Vernadsky_ua». Неочікуваним сюрпризом став розіграш туристичного рюкзака від магазину туристичного спорядження «Vernadsky_ua».

Щиру подяку висловлюємо кондитерській фабриці “Ярич” за підтрику заходу та солодощі для підкріплення енергії.

Ігри і розваги, солодощі і морозиво, дитячий гамір і сміх – створили чудову атмосферу. Локації діяли протягом дня, тож можна було спробувати все.

Як зазначає директор ЦНПВТК Богдан Бальбуза, що такі «Дні відкритої води» ми і надалі плануємо проводити по області регулярно протягом літа. Адже це важливо для розвитку дітей та молоді, як і спорту й туризму в цілому.

 

0 Комментариев