У Бразилії будують нову статую Христа

news
У Бразилії  будують нову статую Ісуса Христа. Вона буде у місті Енкантадона та перевищуватиме на п’ять метрів відомий пам’ятник Христу-Спасителю в Ріо-де-Жанейро.

Статую почали зводити ще у 2019 році. Тиждень тому завершили монтаж голови та розпростертих рук. Як пише Громадське, про це передає BBC.

Пам’ятник в Енкантадо стане найвищою статуєю Христа у Бразилії — його висота становитиме 43 метри. Натомість статуя Христа-Спасителя в Ріо-де-Жанейро має 38 метрів.

Ідея збудувати новий пам’ятник належить місцевому політику, який помер через COVID-19. Проєкт коштує 350 тисяч доларів, гроші на будівництво надавали приватні особи та компанії.

Наразі триває будівництво шахти для ліфта та оглядового майданчика на висоті 40 метрів. Очікується, що статуя буде повністю готова до кінця року.

Попри те, що нова статуя Христа буде найвищою в Бразилії, вона не стане найвищою у світі. В Індонезії та Польщі є пам’ятники Христу висотою 52,55 метра та 52,5 метра відповідно. Однак і вони не є найвищими статуями у світі.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев