Торчинський «Колос» остаточно змінив прописку: тепер ансамбль переїхав у Піддібці

news

Заслужений народний ансамбль пісні та танцю України «Колос» остаточно змінив прописку із Торчинської громади на Підгайцівську.

Попри те, що минуло пів року відтоді, як Підгайцівська сільська рада взяла колектив на свій баланс, за домовленістю між очільниками громад артисти продовжували репетиції у Торчинському будинку культури.

Заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько розповів, що днями усі речі колективу перевезли у Піддубцівський будинок культури, де є зала для репетицій музичного складу та балету та ще дві кімнати, якими користуватимуться артисти.

«У Торчинському будинку культури, де багато років була репетиційна база ансамблю облаштовують музичну школу. Громаді вдалося залучити грантові кошти, тому тепер вони акцентуватимуть увагу на музичному вихованні дітей та молоді, а «Колос» чекатимуть на своїй сцені у якості гостей», – зазначив посадовець на своїй сторінці у Фейсбуку.

У Підгайцівській громаді сподіваються, що «Колос» найближчим часом обживеться на новому місці та продовжить концертну діяльність.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев