Топ-5 подій доби. Україна

news

«Волинь.info» пропонує своїм читачам огляд найцікавіших події України за 21 жовтня.

 

  1. МВФ більше не кредитуватиме Україну?

Міжнародний валютний фонд (МВФ) може призупинити програму фінансування України, якщо комітет з питань податкової та митної політики внесе в Раду свій проект податкової реформи. Про це повідомила голова комітету Ніна Південця, яка сьогодні зустрічалася з постійним представником фонду в Україні Жеромом Ваше. Європейський дипломат рекомендував не вносити у парламент на реєстрацію законопроект зі змінами до Податкового кодексу, інакше МВФ буде змушений зробити заяву, що концепція не погоджується з прийнятими раніше рішеннями і програма буде припинена.

 

Джерело: «Депо.юа»

 

  1. «Укрзалізниця» стала акціонерним товариством

 

Сьогодні зареєстровано юридичну особу Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» Про це повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський на своїй сторінці у Фейсбуці. «Щойно зареєстрували юридичну особу Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця». З днем народження, ПАТ «УЗ»!», – написав Пивоварський.

Джередо «Зік.юа»

 

  1. На Київщині горять торфовища

Дощова погода у Києві та області поки не вплинула на горіння торфовищ у регіоні: тліють більше 114 га. “Станом на 7:00 в 11 районах Київської області здійснюється гасіння 22 локалізованих осередків тління торфу на загальній площі 114,56 га”, – повідомили в прес-службі державної служби з НС України.

Джерело: Надзвичайні новини

 

  1. Україна – найбідніша держава у Європі

Швейцарський банк Creduit Suisse провів дослідження добробуту мешканців країн Європи. На основі порівняння статків пересічного дорослого громадянина на базі реальних доходів населення фінустанова склала рейтинг найбагатших та найбідніших країни континенту. У підсумковому списку приголоишливий результат вийшов у Швейцарії — середній статок дорослого склав 576 тисяч доларів. За нею йдуть Ісландія, Норвегія, Велика Британія, Швеція та Люксембург — ці країни показали результат вище 300 тисяч доларів на громадянина.

Джерело: Громадське.юа

 

  1. Радбез ООН обговорить питання миротворців на Донбасі

Генеральна прокуратура передала до суду обвинувальний акт проти колишнього голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова. Про це повідомило джерело в правоохоронних органах”.Сьогодні обвинувальний акт переданий до суду”, – сказав він. Захист Єфремова ознайомився з матеріалами справи 16 жовтня.

Джерело: Українські новини

 

 

 

0 Комментариев