Топ-5 подій України за 23 жовтня

news

Скільки років загрожує Ігорю Мосійчуку, яке резонансне спрощення для військових-контрактників ухвалив Президент та інші актуальні новини 23 жовтня читайте в нашому огляді.

1. Мосійчуку загрожує 12 років тюрми

Про це розповів прокурор ГПУ Куценко. Він наголосив, що Мосійчука та його захисників проінформували про завершення досудового розслідування. “Таким чином їм відкрили доступ для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування”, – сказав Куценко. За словами прокурора, Мосійчуку загрожує до 12 років позбавлення волі, “відповідно до статей, які відпрацювали слідчі”

Детальніше: 5 канал

2. Суд заарештував 14 рахунків Курченка

Кошти Курченка знаходяться на рахунках офшорних компаній в AS ABLV Bank. Печерський районний суд Києва заарештував 14 рахунків бізнесмена Сергія Курченка в латвійському банку AS ABLV Bank. Про це йдеться у рішеннях суду від 12 жовтня, опублікованих в Єдиному державному реєстрі.

Детальніше: 112 Україна 

  1. Порошенко дозволив військовим за контрактом служити 6 місяців

Президент Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до Закону України» Про військовий обов’язок і військову службу «щодо уточнення термінів військової служби за контрактом». Він дозволяє служити за контрактом шість місяців, а не три роки, як раніше.

Детальніше: Радіо 24 

  1. В Україні завершується передвиборча агітація

Центральна виборча комісія повідомляє, що п’ятниця, 23 жовтня, в Україні є останнім днем передвиборчої агітації. «Передвиборна агітація закінчується о 24-й годині останньої п’ятниці перед днем голосування. Передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24-ї години останньої п’ятниці, що передує дню голосування, відповідними службами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування», – йдеться в документі.

Детальніше: Радіо Свобода

5. Печерський суд дозволив випустити під заставу “діамантового” прокурора

Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід для скандального екс-заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця, який більше відомий за прізвиськом “діамантовий” прокурор. Відповідне рішення оголосила на засіданні 22 жовтня слідчий суддя Світлана Шапотько Корнійцю обрали запобіжний захід у вигляді застави 2500 мінімальних зарплат — це приблизно 3 мільйони 45 тисяч гривень.

Детальніше: Радіо 24

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев