Топ-5 новин України за сьогодні: війська НАТО в Україні, націоналізація “Приватбанку” та провокація Кремля

news

1. Війська НАТО зайдуть на територію України для навчань

Верховна Рада схвалила допуск іноземних військових на територію України для участі у навчаннях, які розпочнуться 23 листопада 2015. За відповідний законопроект проголосували 238 депутатів.

Детальніше: Газета.юа

 

2. Рада звільнила 227 суддів

Верховна Рада сьогодні на ранковому засіданні звільнила 227 суддів. Серед головних – порушення присяги, вихід на пенсію, слабке здоров’я, набранням чинності обвинувальних актів, наявність заяви про відставку.

Детальніше: Депо.юа

 

3. У Порошенка розповіли про підступну провокацію Кремля

Росія готує масштабні провокації спрямовані для звернення у Гаазький суд проти України. Про це повідомив спікер Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко на брифінгу.

Детальніше: Канал 24

 

4.  «Приватбанк» Коломойського за потреби буде докапіталізований державою, – Рибалка

У Нацбанку не виключають, що Приватбанк за потреби буде докапіталізований державою, якщо цього в належному обсягу не зроблять його нинішні власники. Про це сьогодні, по закінченню закритого засідання парламентського комітету з питань фінансової і банківської діяльності за участю голови Нацбанку Валерії Гонтарєвої заявив голова комітету Сергій Рибалка, пише  «РБК-Україна».

Детальніше: Зік.юа 

5. Набув чинності закон, який дозволяє іноземцям служити в ЗСУ

Набув чинності закон України 716-VIII «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України стосовно проходження військової служби у Збройних силах України іноземцями та особами без громадянства».

Детальніше: ЗІк.юа

0 Комментариев