Топ-5 новин України за 10 листопада: нові справи проти Корбана, вбивство кримінального авторитета та незаконні тарифи на газ

news

Топ-5 новин України за 10 листопада.

1. ГПУ прогнозує нові кримінальні справи проти Корбана

Генпрокуратура прогнозує нові кримінальні справи проти лідера партії УКРОП Геннадія Корбана. Про це сказав прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко в ефірі “Радіо Вести“. “Це досить часто в нашій практиці буває. Під час розслідування епізодів можуть з’явитися нові дані, невідомі раніше для слідства. Допитуються свідки. Я навіть не виключаю і думаю, що такі епізоди і кримінальні справи будуть”, – сказав Куценко.

Детальніше: ipress.ua

 

2. У Генштабі ЗСУ роз’яснили, чому бойовики збільшили кількість обстрілів на Донбасі

Бойовики значно збільшили кількість обстрілів українських позицій з метою відволікання уваги від процесу переміщення прихованої військової техніки. Про це у коментарі УНН повідомив речник Генерального штабу України Владислав Селезньов. “Збільшення кількості обстрілів на Донбасі ми пов’язуємо з тим, що терористи намагаються відволікти увагу міжнародної спільноти, представників ОБСЄ, від фактів переміщення техніки. Викривається, що бойовики намагаються приховати окремі зразки озброєння та військової техніки, яку вони мають відвести”, — повідомив В.Селезньов.

Детальніше: УНН

 

3. Суд визнав незаконною постанову про підвищення тарифів на газ для населення

Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною постанову Національної комісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), якою встановлювалося ціни на природний газ для населення. Про це свідчить постанова суду від 3 листопада2015 року, яка опублікована в Реєстрі судових рішень.

Детальніше: Радіо Свобода

 

4.  ЗВТ України з ЄС набуде чинності з 1 січня

Європейський комісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом запевняє, що поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом почне діяти з 1 січня 2016 року, незважаючи на можливі дії Росії.

Детальніше: Зік.юа

5. Під час перестрілки на трасі Одеса – Рені убитий “кримінальний авторитет”?

Убитий у перестрілці на трасі Одеса-Рені міг бути “кримінальним авторитетом”, повідомив журналіст “112 Україна” в прямому ефірі. За його словами, офіційно в поліції цю інформацію не коментують. Також немає поки відомостей про затримання учасників перестрілки, яким вдалося втекти.

Детальніше: Канал 112

0 Комментариев