Топ-5 новин України за 3 листопада: нові міністри в Кабміні, відкладений арешт Клюєва та нові штрафи за звільнення призовників з роботи

news

Топ-5 новин України за 3 листопада.

1. Яценюк назвав в яких міністерствах будуть нові очільники

Прем’єр Арсеній Яценюк наголосив на зміні кадрів у Кабміні у найближчі два тижні “Яценюк пообіцяв оновити Кабмін після поразки прозахідної коаліції партіям олігархів та симпатикам Росії на місцевих виборах минулого тижня”, – пише видання. Арсеній Яценюк наголосив, що були допущені помилки, які він планує виправляти з новими людьми, які прийдуть до Кабміну. Протягом двох тижнів планується заміна міністрів енергетики, охорони здоров’я та освіти.

Джерело:Еспресо.TV

2.  Рада оновила закон, який забезпечує права переселенців

Повідомляється, що новий закон спрощує процедуру обліку внутрішньо переміщених осіб і підсилює гарантії дотримання їхніх прав і свобод. Наприклад, тепер довідка внутрішньо переміщеної особи діятиме безстроково, унеможливлює припинення будь-яких соціальних виплат для переселенців. Також повідомляється, що тепер для взяття переселенців на облік не буде потрібна реєстрація.

Джерело: Еспресо.TV

 

3. Арешт Клюва відкладається

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань регламенту Павло Пинзеник. “Генеральна прокуратура за підписом Шокіна направила листа до Верховної Ради України з повідомленням про те, що вона відкликає подання про затримання і арешт народного депутата Клюєва у зв’язку з необхідністю його доопрацювання. Після чого подання нібито має бути знову внесено до Верховної Ради”, – сказав політик.

Джерело: depo.ua

 

4. Путін переформатовує проект “Новоросія” та змінює куратора

На тлі політичних чисток в “ЛНР-ДНР” , підтверджується інформація про відсторонення Владислава Суркова від кураторства “проектом Новоросія”, тепер новим ставлеником Кремля став заступник голови уряду РФ Дмитро Козак і таким чином формат “Новоросії” переформатовується. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи “Інформаційний спротив”, народний депутат Дмитро Тимчук.

Джерело: УНН

 

5. Роботодавців штрафуватимуть за звільнення призовників

“Даний закон пропонує внести зміни до Кодексу про працю та Кодексу про адміністративні правопорушення. Цими змінами пропонується встановити відповідальність роботодавців штрафом розміром у 10 мінімальних зарплат за кожного працівника, щодо якого були порушення. Також на посадову особу накладаються стягнення від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів”, – пояснив нардеп Сергій Драюк.

Джерело: Газета.юа

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев