Топ-5 новин України за 2 листопада: хто вимагає особливого статусу для Донбасу, чи катували Ігоря Мосійчука та які здобутки нашої економіки за півріччя?

news

Топ-5 новин світу за 2 листопада. 

  1. Україна має надати Донбасу спеціальний статус – держсек США

Українському Донбасу треба надати особливий статус, заявив держсекретар США Джон Керрі. В інтерв’ю телекомпанії “Мир” глава зовнішньополітичного відомства заявив про важливість виконання мінських домовленостей, зокрема відведення важких озброєнь і дотримання недоторканності міжнародних кордонів. “Все це має статися, і тоді санкції буде знято, тоді ми зможемо повернутися до відносин, які, я сподіваюся, підуть на користь людям України і знизять напругу, яка існує протягом останніх кількох років”, – сказав пан Керрі.

Джерело: ВВС-Україна

 

  1. Падіння ВВП призупинено

При цьому споживчі ціни (інфляція) з початку 2015 року зросли на 41,4% а ціни виробників промислової продукції – на 28,0%. В Україні скорочується падіння ВВП. Про це йдеться у звіті Державної служби статистики про соціально-економічний стан України за січень-вересень 2015 року. Повідомляється, що звіт складено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, за 2014 рік (річні дані) та 2015 рік – також без частини зони проведення антитерористичної операції.

Джерело:Тиждень.юа

 

  1. Ігор Мосійчук заявляє про те, що його катували

Народний депутат із фракції Радикальної партії Ігор Мосійчук заявляє, що зізнався в отриманні неправомірної вигоди, про що свідчить оприлюднене Генеральною прокуратурою відео, під тиском.

Джерело: 5 канал

 

  1. Україна пасе задніх у рейтингу добробуту

Норвегія знову посіла перше місце в світі за рівнем добробуту, трохи обігнавши Швейцарію та Данію. Такі дані оприлюднив британський інститут Legatum у своєму Індексі добробуту.Інститут оцінив економічне становище, стан освіти, якість державного управління, стан

охорони здоров’я, рівень безпеки громадян, рівень персональних свобод та інші фактори. Всього до рейтингу увійшли 142 країни. Україна посіла 70-ту сходинку. Перед нею розмістилася Індонезія, а після неї – Азербайджан.

Джерело: Газета.юа

 

  1. Україна відновила імпорт електрики з Росії

Україна відновила постачання електроенергії з Росії. Про це повідомляє держкомпанія «Укренерго». Востаннє Україна імпортувала електроенергію з Росії обсягом 530 МВт 27 вересня. Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин заявив, що Україна планує продовжити контракт на імпорт електроенергії з Росії, уточнивши, що дія поточного контракту закінчується 31 грудня 2015 року.

Джерело: Канал 24

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев