Топ-5 новин України за 9 листопада: коли Україна зупинить імпорт електрики з Росії, умови звільнення Сиротюка та поблажки для українців в Чехії

news

Топ-5 новин України за 9 листопада.

1. В Україні сповільнилася інфляція

Базова інфляція в Україні в жовтні 2015 року порівняно з попереднім місяцем знизилася до 0,8% з 3%, зафіксованих у вересні. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на  сайт Державної служби статистики України.

Детальніше: Еспресо.ТВ

 

2.  Україна зупинить імпорт електроенергії з Росії 11 листопада

Україна має намір припинити імпортувати електроенергію з Росії з 11 листопада, заявив міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин. «У середу ми припинимо одержувати електроенергію з Росії. Це технологічний крок, пов’язаний з підключенням енергоблоку №3 Рівненської АЕС», – сказав він.

Детальніше: Радіо Свобода

 

3. Сиротюка випустили з СІЗО

Тепер свободівець перебуватиме під домашнім арештом. Так минулого тижня вирішив суд. Із СІЗО Сиротюк вийшов сьогодні опівночі, бо за попереднім рішенням суду мав два місяці бути під вартою. Тепер же повинен бути вдома із 20:00 до 7:00.

Детальніше: 5 канал

 

4. Чеська Республіка спростила видачу віз українським IT-шникам

Уряд Чеської Республіки у понеділок, 9 листопада, ухвалив пілотний проект, який передбачає суттєве спрощення та пришвидшення процедури видачі віз українським громадянам з технічною освітою – інженерам, технічним спеціалістам та фахівцям зі сфери IT.

Детальніше: Еспресо. ТВ

 

5. В “Укргазвидобуванні” знайшли “лівих” операцій на 2 млрд грн

У роботі ПАТ “Укргазвидобування” виявлені порушення на суму 1,93 млрд грн. Тільки за поточний рік підприємство провело сумнівних операцій на 106 млн грн.

Детальніше: Еспресо.ТВ

 

 

0 Комментариев