Топ-5 новин світу за сьогодні: Росія блокуватиме кредити МФД для України, винищувачі США неподалік України та утримання сина Джемілєва в Астрахані

news

Топ-5 новин світу за 11 листопада.

1. Росія блокуватиму кредити України?

Адміністрація Путіна може оскаржити здатність України платити борги і вести конструктивні переговори. Росія вивчає стратегії, щоб спробувати блокувати наступний платіж по кредиту Міжнародного валютного фонду Україні. Про це з посиланням на інформоване джерело пише Bloomberg. МВФ може дозволити видавати кредити позичальникам, які відстають у платежах перед офіційними кредиторами, за умови, якщо вони виконують свої зобов’язання в рамках програми МВФ і готові до переговорів з країною-кредитором.

Детальніше: Канал 112

 

2.  НАТО збільшить співпрацю з скандинавськими країнами через російську агресію

Гібридні загрози, пов’язані в тому числі з агресією Росії, змушують НАТО збільшувати співпрацю з країнами Півночі Європи. Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг у ході свого візиту в Швецію, повідомляєdepo.ua з посиланням на Svenska Dagbladet. “Сьогодні ми бачимо, що різниця між війною і миром сьогодні менша, ніж у минулому. Ми хочемо більшої співпраці з північними країнами”, – сказав Столтенберг.

Детальніше: Депо.юа

 

3. Мадрид оскаржив резолюцію про незалежність Каталонії

Уряд Іспанії подав позов до Конституційного суду про незаконність резолюції парламенту Каталонії про незалежність. Уряд ухвалив рішення на позачерговому засіданні. Генеральний державний адвокат Марта Сілва ді Пуерта вже представила позов у Конституційному суді. Про позов повідомлять політиків Каталонії, які мають стосунок до прийняття резолюції.

Детальніше: ВВС-Україна

4. США розмістили в Туреччині винищувачі для захисту від російської авіаці

Перші шість із 12 винищувачів F-15С Eagle прибули на авіабазу Інжирлик в Туреччині для патрулювання турецького повітряного простору на прохання Анкари.

Детельніше: Депо.юа

 

5. Син Джемілєва знаходиться в астраханській колонії

Син народного депутата України Мустафи Джемілєва Хайсер, незаконно етапований до Астрахані, перебуває в астраханській колонії №1.

Детальніше: Еспресо. тв

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев