Топ-5 новин світу за 29 жовтня: в Україні відкрили справу на Берлусконі, китайцям дозволили народжувати більше та мільярдні збитки відомого автомобільного концерну

news

Найактуальніші новини світу за 29 жовтня.

1. За візит до окупованого Криму проти Берлусконі відкрили кримінальне провадження

Проти колишнього прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі в Україні відкрито кримінальне провадження за відвідування окупованого Росією Криму. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції в УНІАН заступник голови комітету Верховної Ради з питань прав людини Георгій Логвинський. Він нагадав про те, що раніше Берлусконі “публічно прибув у Крим, не отримавши дозвіл української сторони”. Депутат зазначив, що “стосовно Берлусконі відкрито кримінальне провадження на території України”.

Джерело: Еспресо.юа

2. Кіпр ратифікував угоду про асоціацію України і ЄС

Кіпр ратифікував угоду про асоціацію України і Європейського Союзу. Про це у своєму Twitter повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Таким чином, угоду про асоціацію схвалили 22 країни за повною процедурою.

Джерело: Радіо Свобода

 

3. У Китаї всім сім’ям дозволили мати двох дітей

Раніше другу дитину можна було завести, якщо один з батьків є єдиною дитиною в сім’ї. Комуністична партія Китаю оголосила про закінчення політики “одна сім’я – одна дитина”. Тепер всі родини зможуть мати можливість заводити двох дітей.

Джерело: Канал 112

 

4. Volkswagen отримав мільярдні збитки

Концерн Volkswagen вперше за останні десятиліття оголосив про мільярдні збитки за підсумками третього кварталу 2015. Це сталося через скандал з маніпуляцією показниками вихлопних газів автомобілів з дизельними двигунами.

Джерело: Радіо Свобода

 

5. В Непалі обрали першу жінку-президента

Парламент Непалу обрав в середу президента, якій вперше стала жінка Бідхія Бхандарі, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на непальські ЗМІ. За Бхандарі проголосували 327 парламентаріїв, її суперник Кул Бахадур Гурунг отримав 214 голосів. Вона змінить на посту голови держави Рама Барана Ядава, який займав пост президента з 2008 року.

Джерело: Радіо Свобода

0 Комментариев