Топ-5 новин світу за 2 листопада: російських солдатів судять за відмову воювати, протистояння США та РФ “на воді” та рекордна кількість біженців

news

1. Українці постраждали у ДТП поблизу Відня

У лікарнях залишаються восьмеро громадян України, які постраждали у ДТП поблизу Відня. Серед пацієнтів австрійських лікарень тяжких немає.

Джерело: 5 канал

 

2. Російських солдатів судять за відмову воювати на Україні

Зокрема, порушено справи щодо військовослужбовців 49-ї армії Південного військового округу. У Росії кримінальні справи за дезертирство відкрили проти 80 військових, які відмовилися їхати воювати на Донбас. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Джерело: Канал 112

 

3. США готові відповісти на зростання присутності ВМС РФ у світовому океані

США мають намір відреагувати на зростання присутності військово-морських сил РФ у світовому океані. США готують відповідь на зростання присутності військово-морських сил (ВМС) Росії у світовому океані. Про це заявив головком американських ВМС адмірал Джон Річардсон в опублікованому в неділю, 1 листопада, в інтерв’ю газеті Financial Times, передає DW.

Джерело: Канал 112

 

4.У жовтні до Європи прибула рекордна кількість біженців

У жовтні до Європу морем прибули приблизно стільки ж біженців, як за весь минулий рік, повідомили у понеділок, 2 листопада, в управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців. За словами представник відомства Адріана Едвардса, у жовтні кількість мігрантів становила понад 218 тисяч. Це також найвищий показник у порівнянні з будь-яким з попередніх місяців. У вересні до Європи через Середземне море добралися понад 173 тисяч переселенців.

Джерело: Радіо Свобода

 

5.  Китай, Японія і Південна Корея створюють зону вільної торгівлі

Представники Республіки Корея, КНР і Японії на саміті в Сеулі 1 листопада обговорили процес завершення створення зони вільної торгівлі − “Всеосяжного регіонального економічного партнерства”. “Ми прийшли до думки, що тристороння співпраця повністю відновлена в результаті цього саміту”, − йдеться в спільній заяві урядових делегацій.

 

Джерело: УНН

 

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев