Топ-5 новин світу за 28 жовтня: депортація українців з Росії, наземна операція США в Сирії та штабний пункт НАТО неподалік України

news

1. Росія з 1 листопада почне масову депортацію українських громадян

З 1 по 30 листопада громадянам України, які знаходяться на території Росії, необхідно звернутися до підрозділу ФМС Росії для визначення свого правового статусу. Виняток зроблено для українських громадян, які прибули в екстреному масовому порядку з південно-східних областей України. Для них порядок перебування залишається колишнім.

Джерело: Депо.юа

 

2. США збираються провести наземні операції в Сирії

Про це, виступаючи перед комітетом сенату США зі збройних сил, заявив глава Пентагону Ештон Картер. “Ми не будемо утримуватися від підтримки наших партнерів у їх атаках на позиції ІДІЛ або від проведення подібних місій самостійно через авіаудари або прямі дії на землі”, – заявив він.

Джерело: Депо.юа

 

3.  Уряд Словаччини схвалив створення штабного пункту НАТО

Уряд Словаччини на своєму засіданні в середу схвалив присутність штабного пункту НАТО на території країни. “Уряд республіки в середу схвалив присутність представників збройних сил країн-членів НАТО на території Словаччини. Свою згоду на це також повинен ще дати парламент — Національна рада Словаччини”, — йдеться в повідомленнях словацьких ЗМІ.

Джерело: УНН

 

4. НАТО розглядає можливість збільшення чисельності військ біля кордонів з РФ

Члени Північноатлантичного альянсу обговорюють збільшення чисельності своїх військ на східному фланзі НАТО і підпорядкування їх формальному командуванню. Про це заявили дипломати і військові офіцери, передає «Європравда» з посиланням на Wall Street Journal.

Джерело: УНН

 

5. Бойовики не пропустили спостерігачів ОБСЄ на кордоні з Росією

Бойовики так званої “Луганської народної республіки” відмовилися пропустити спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до кордону з Росією”На контрольно-пропускному пункті Північний (50 км на південний схід від Луганська), підконтрольному “ЛНР”, на кордоні України та Російської Федерації, “прикордонник” сфотографував документи, що засвідчують особу лідера СММ патруля і план патрулювання і сказав СММ почекати, поки їх супроводжуватимуть в контрольований “ЛНР” Краснодон (43 км на південний схід від Луганська). Після деяких телефонних дзвінків, “прикордонник” сказав СММ піти”, – йдеться в повідомленні.

Джерело: Еспресо.тв

 

 

 

 

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев