ТОП-10 маловідомих місць Волині для відпочинку

news

Літо … Саме час для відпочинку на природі. І так хочется втекти від цієї міської метушні, хоч на кілька днів з`єднатися з природою. Але часто виникає питання: куди ж поїхати, щоб знайти цю омріяну місцину?

Ось тому ми підготували рейтинг 10 маловідомих місць Волині, де можна відпочити та набратися вдосталь сил.

І. Річка Чорногузка

 

Знаходиться у селі Боголюби неподалік м. Луцьк. Вода тут дуже чиста. Глибина біля берега сягає 1.3 м. Пляж — “дикий”, замість піску росте трава, але це не завадить відпочивальникам позасмагати.

ІІ. Музей сільського господарства 

Розташований в селі Рокині за 12 кілометрів від Луцька. Тут можна відчути весь колорит минулих століть. Музей пропонує найрізноманітніші розваги: від ознайомлення з традиційним українським одягом та зброєю до справжнього традиційного весілля. А ще тут можна поласувати смачним козацьким обідом, скупатися у ставку та переночувати на духмяному сіні.
ІІІ. Яревище – Райгородок

Ця територія розташована у Старовижівському районі Волинської області. Ідеальний відпочинок для шукачів пригод. Колись тут був багатий монастир. Подейкують, що у цьому місці захований справжній скарб. За переказами місцевих людей, навіть німці під час війни хотіли проводити тут розкопки.

IV. Став біля села Сирники

Відпочинок тут платний – 15 грн з особи. Глибина водойми – до 2 метрів. У ставі є багато річкових мідій, які фільтрують воду, тому вона тут дуже чиста. Ну і звичайно, водиться багато риби.

V. Озеро Радожичі

Ця водойма знаходиться у селі Гірники Ратнівського району. Максимальна глибина – 19 метрів. Походження озера – льодовикове. А ще прибережна територія оточена сосновим лісом, тому свіже і чисте повітря гарантоване.

VI. Озеро Святе (Дружби)

Це мальовниче озеро розміщене між селищем Заболоття та селом Тур Ратнівського району. Ця водойма карстового походження і має максимальну глибину 15 метрів. Серед місцевих жителів це озеро славиться містичними легендами та оповідями.

VII. Озеро Шині


Знаходиться поміж Камінь-Каширським і Володимирецьким районами. Це чудове місце для пікніків. Кругом озера – розлогий ліс, який забезпечить тінь у спекотну погоду. Також у цьому озері водиться багато риби.

VIII. Озеро Глибоке

Розташоване у Маневицькому районі. Завдяки карстовому походженню цього озера вода дуже чиста. Назва озера говорить сама про себе. Як і більшість водойм Волині це озеро багате на гліцерин, що є дуже корисним для шкіри.

IX. Лебедине озеро (Татарка)

Відомо, що тут зимують понад 40 лебедів. Це створює надзвичайно красиву картину, яку варто побачити своїми очима.

Х. Озеро Засвітське (Засвинське)

Водойма розташована неподалік від села Градиськ Маневицького району. Максимальна глибина озера – 6 метрів. Навколо озера територія облаштована так, щоб забезпечити відвідувачам комфортний відпочинок. Біля озера можна організувати ночівлю у наметах.

Як бачимо, місць для відпочинку є багато. Тож тепер запасайтесь хорошим настроєм і гайда відпочивати!

Підготувала Наталія ЛЯЛЮК

7 коментарів