Теплий монтаж вікон: економимо енергоресурси

news

Сьогодні економія ресурсів, зокрема електроенергії, життєво необхідна. Але важливо при цьому зберегти безпеку та тепло в оселі.

Створити затишок удома допоможе теплий монтаж вікон. Він значно підвищить ефективність пластикових конструкцій при затриманні холоду, вологи ззовні й не пропустить їх в оселю.

Особливості теплого монтажу

При високій надійності й ефективності пластикових вікон, виконати на 100% завдання зі збереження тепла вони не можуть. Але правильно виконаний теплий монтаж значно підвищить енергоефективність будівлі. 

Етапи виконання роботи

Встановлення пластикових конструкцій, які будуть виконувати своє призначення не один рік, вимагає дотримання певних етапів:

  1. Підготовка, тобто видалення старого вікна, вирівнювання скосів для кращого прилягання встановленої конструкції.
  2. Монтаж нового вікна з дотриманням рівня по горизонталі й вертикалі за допомогою спеціальних інструментів.
  3. Фіксування й закріплення вікна, створення герметичних з’єднань за допомогою призначених для цього матеріалів (піни, спеціальних стрічок тощо).

У цьому випадку велике значення мають і майстерність монтажників, і якість конструкції, допоміжних матеріалів.

Особливості теплого монтажу

Від звичайного цей вид монтажу пластикових вікон відрізняє застосування спеціальних матеріалів та технік. Наприклад, майстер утеплить відкоси для кращого збереження тепла. Поверх піни накладе паропроникну стрічку, щоб волога виводилася назовні. Згодиться також пароізоляційна стрічка, яка попередить появу грибка та плісняви на монтажному шві. 

Чи потрібен професійний досвід?

Може здатися, що теплий монтаж вікон – не така вже й важка справа. Але тільки професіонали зможуть виконати його на 100% відсотків правильно, попри особливість приймання, положення вікон тощо.

Також для найбільшої ефективності треба обрати якісну пластикову конструкцію й кращі матеріали для її монтажу. Компанія Viknar’off є виробником надійних вікон, а також постачальником якісних матеріалів, з якими можна значно підвищити енергоефективність житла, попередити появу плісняви, грибка, конденсату в оселі.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев