Сусідські війни: у Луцьку в гуртожитку через сусіда облаштували кухню в туалеті

news

Лучанин незаконно забрав собі кімнату, а також приміщення загального користування, через що сім’ї кухню довелось облаштували в туалеті, а ще одна сім’я немає навіть туалету.

Про це йшлося сьогодні, 27 червня, під час постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту.

До комісії звернулася лучанка Ніна Петрівна, мешканка гуртожитку на проспекті Відродження, 12. Вона розповіла щодо того, що її сусід незаконно перепланував гуртожиток і вселився у кімнату. Комісія уже виїжджала на місце події і бачила ситуацію.

Жінка розповіла, що сусід «довів її внука і дитина тепер лежить, тиск впав». За словами жінки, сусід зробив «нову аферу»: із приміщення для сушіння одягу викинув все сусідське і закрив на ключ. Патрульну поліцію і муніципальну до чоловіка викликали, але той не реагує.

Лучанка пояснила, що кімната одна в них є приватизованою, але сусід цього не знає, а іншу поки що не можуть приватизувати.

Депутат Луцькради Петро Бойко розповів, що цей будинок має статус гуртожитку, але там створено ОСББ. Чоловік після вселення у гуртожиток він перепланував гуртожиток, замурував самостійно одні двері. Із приміщення для сушіння одягу забрав всі речі для і повісив замок і доказує, що все законно. Чоловік не йде ні на які поступки і лише ускладнює ситуацію. Він забрав кухню і внук заявниці мусив облаштувати собі кухню в туалеті. Ще дві сім’ї є, які не мають навіть туалету. Відповідно ці комори потрібно було поділити між усіма мешканцями. Окрім того чоловік погрожує, що буде подавати до суду.

Жінка розповіла також, що її син пропонував чоловікові «віддай ту кімнату, що ти незаконно зайняв, я зроблю кухню і всі будуть користуватися», але він його послав. На думку жінки, її сусід неадекватна людина. Одна із сімей уже стала підтримувати сусіда.

Заступник начальника юридичного управління Луцькради Наталія Юрченко пояснила, що загальні збори мешканців повинні вирішувати щодо користування приміщенням загального користування.

Наразі комісія вирішила звернутися до житлового відділу, аби ті з’ясували, чи законно проживає у кімнатах 407-413 на 4-му поверсі у гуртожитку на проспекті Відродження, 12.

 

 

0 Комментариев