Створено велику базу розвиваючих та пізнавальних мультфільмів українською мовою

news

На меті є озвучити всі казки, яких ще немає в електронному варіанті. Головне те, що весь матеріал буде легкодоступним та безкоштовним.

Тернопільський благодійний фонд “MagneticOne.org”  в рамках проекту “Освіта дитини XXI століття” створив велику базу мультфільмів українською мовою, – повідомляє Діти.юа.

Мета проекту: Зробити найкращі українські казки доступними для дітей та їх батьків. Для цього створити єдину базу (ресурс), яка міститиме україномовні повчальні казки, мультфільми , що ґрунтуються на народних переказах та байках. На ресурсі можна знайти не лише традиційні українські, а й перекладені іноземні анімаційні відео, аудіо книги.

Завдяки цим мультфільмам батьки та вчителі зможуть:

  • виховати: патріотизм, повагу до інших людей, толерантність, вміння дружити, досягати своєї мети, працювати над собою та своїми вчинками;
  • навчити: основи математичних, природознавчих знань, основи граматики, ознайомлення зі змістом українських та іноземних казок;
  • розвинути: комунікативні навички, бажання вдосконалювати себе, допитливість, навички співу.

На каналі Youtube  “Освіта дитини ХХІ століття” висвітлено 10 вікових категорій дітей (від 8 міс. до 25 р.) та підібрано більше 20 позицій мультфільмів, казок, аудіо книг, пісень, розвиваючих відео і т. д. на кожній з сторінок.

Адреса доступу – https://www.youtube.com/channel/UCYEA0vxmjI8FynI4QRqf64g 

Усі відео проходять критерії відбору та повинні навчати, формувати, бути приємними та доступними для прегляду та розуміння.

Якщо хто з батьків має власні ідеї та побажання, звертайтесь до координатора проекту:  Наталя Гайдук, e-mail: natalia.hajduk7@gmail.com

 

0 Комментариев