Степан Галябарда читав вірші волинським солдатам АТО

news

Моя Україна в огні

На справжній війні, не в кіні,

Не бджоли, а кулі летять

І в цілити в серце хотять.

Повбивані хлопці, як шкло,

Їх стільки в бою полягло….

      Такими віршованими рядками у дні другої річниці вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні. Розпочав свою зустріч  з бійцями АТО, що проходять реабілітацію в обласному госпіталі інвалідів, поет-пісняр, заслужений діяч мистецтв України Степан Галябарда в рамках благодійного проекту «Мистецька терапія». Його організовує благодійний фонд «Рідна Волинь» за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького для солдат, що заліковують свої тілесні і духовні рани після бойових дій на Сході України.

     Бійці були приємно вражені, що з ними спілкується автор віршів популярних пісень: «На Україну повернусь», «На березі життя», «Мамо Богородице моя», «Несу свій хрест», «Шикидим», «Жінки й вино», «Новий день над Україною», «Стрілецький  романс», «Стій враже», «Яворина (пам’яті Назарія Яремчука» та багатьох інших.

       Відомий поет з міста Києва зворушливо прочитав волинським бійцям вірші зі своєї останньої збірки «Червона Калина» та нові поетичні твори на злобу сьогоднішнього дня, саркастичні вірші присвячені Путіну і вірші , які прославляють героїзм солдатів, що зі зброєю в руках захищають Україну від російських агресорів. Також він запросив їх на свій концерт, який відбудеться у місті Луцьку 13 березня в міському Палаці культури.

       Поранений боєць батальйону «Айдар» Дмитро Прокопчук висловив вдячність поету Степану Галябарді за поетичні емоції та душевну підтримку воїнів і зазначив, що такі щирі вірші — це теж справжня зброя не тільки на війні, але і в мирний час, бо вони піднімають моральний та патріотичний дух людей.

0 Комментариев