Спортсменка з Волині здобула срібло на Чемпіонаті світу що проходить у Швеції

news

Волинянка Богдана Конашук здобула другу «срібну» медаль на Чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону у Швеції.

Про це повідомляють в центрі фізичної культури і спорту для людей з інвалідністю «Інваспорт».

“Ще одне срібло! Конашук Богдана виборола вже другу срібну медаль Чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону в Швеції

Сьогодні Богдана подолала біатлонну гонку дистанцією 12,5 км. Це вже третя нагорода спортсменки на цих змаганнях. Перед тим вона здобула бронзу на дистанції 7,5 км та срібло на дистанції 10 км” – розповідають у “Інваспорт”.