Сороконіжки для футболу: як правильно вибрати та знайти оригінал

news

Сороконіжки (вони ж шиповки або багатошиповки) для футболу – взуття, без якого не може обійтися жоден спортсмен. Такі моделі є ідеальними для тренувань та ігор на землі. Також непоганий результат шипівки показують на штучних газонах, щебні або змішаних покриттях. Думка, що сороконіжки можна замінити футзалками або бутсами не є вірною.

Перші підходять виключно для гри на твердих поверхнях, а другі ідеальні для полів з травою, але у випадку гри на землі не виправдовують витрат. Щоб чутко зрозуміти, чим сороконіжки відрізняються від іншого взуття футболістів, перейдіть за посиланням https://keeperia.com.ua/ru/sorokonozhki/ та розгляньте фото представлених на сайті зразків.

Як правильно вибрати сороконіжки для футболу

Зрозумівши, чому купити сороконіжки для футболу – важлива задача спортсмена, люди постають перед вибором. І цей вибір не є дуже легким – на ринку присутні сотні моделей від різних виробників. І обрати з такої кількості оптимальну для конкретної людини можна тільки, знаючи, на що звернути увагу. Наведемо ключові критерії. Перед тим, як замовити футбольні сороконіжки, радимо особливо прискіпливо цікавитися такими особливостями товарів:

  1. бренд – в світі професійного футболу високо цінують продукцію компаній Nike та Adidas, також непогані моделі створюють Puma й Joma (але останні купують таки рідше);
  2. оригінальність виробів – в жодному разі не радимо купувати підробку, в більшості випадків такий крок веде лише до зайвих витрат;
  3. розмір – сороконіжки не можна купити «на виріст», оскільки вони будуть соватися на нозі, але й затісні комфорту не дадуть;
  4. матеріали – і підошва з багатьма шипами, і верх мають бути виготовленими з міцних, надійних матеріалів.

Шипи багатошиповок здебільшого невеликі, в переважній більшості випадків виготовлені з резини. Вони сприяють покращеному зчепленню з поверхнею поля, тому є важливим елементом.

Ціна сороконіжок для футболу також часто впливає на вибір. Не варто економити – дешево якісні моделі вартувати не можуть. І якщо брендові прослужать доволі довго, то підробка втратить більшість характеристик уже після кількох ігор.

Сучасні виробники пропонують шипівки з натуральної шкіри або синтетичної сировини. Відповідно, шкіра буде дорожчою, а синтетика – дешевшою.

Як підібрати розмір сороконіжок для футболу

Купити зручне, комфортне взуття футболісту, не вимірявши точно розмір стопи, доволі проблематично. Тому перед купівлею виміряйте довжину від кінчика великого пальця до п’яти. Це зручно зробити за допомогою спеціальних вимірювальних приладів, або звичайних листочка паперу з олівцем. На папері окресліть контур ноги і зробіть заміри. Рекомендуємо додавати до отриманої цифри 0,5 або 0,7 см.

Найпопулярніші бренди: Adidas та Nike

І найківське, і адидасівське спортивне взуття в усіх випадках якісне, зручне та легке. Виробники, змагаючись між собою в розробці інноваційних технологій, створюють дійсно унікальні зразки. Асортимент багатий і в пропозиції Найк, і у каталогах продукції Адідас.

Українці здебільшого віддають перевагу сороканіжкам та Nike, але це швидше особливість ринку, ніж кращі властивості самої продукції. Професіонали цінують і сороконіжки Adidas. Тому обирати можна товари обох виробників – і тут швидше справа смаку, ніж ціни та якості.

Головне, не піддатися на «солодкі» заклики продавців, які пропонують підробки. Навіть якщо пара буде зовні виглядати як брендова, вона не виправдає витрачених на купівлю коштів. Довіряйте тільки перевіреним магазинам!

0 Комментариев