Сорок волинських студентів отримуватимуть стипендії від фонду Ігоря Палиці

news

Сорок студентів із різних вищих і середньо-спеціальної форми власності упродовж наступних 5 місяців отримуватиме стипендії від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Про це йдеться на сторінці Фонду у мережі.

Стипендіальний проект – один із найцікавіших у програмі Фонду «Підтримка обдарованої молоді», адже він націлений на підтримку ініціативної, талановитої молоді. Це – вигідна інвестиція у місто і край, адже цим людям – розбудовувати майбутнє. Це – завтрашні професіонали, фахівці у своїй сфері, які здатні не лише виконувати свої безпосередні обов’язки, але й бути креативними, ідейними. Кожен із них попередньо подавав заявку та брав участь у захисті свого проекту. Ідеї були найрізноманітнішими, вони стосувалися і соціальної сфери, і мистецтва, і спорту. Чимало із них перегукувалися із програмами фонду, тому виконавчий директор організації Орест Маховський зауважив, що пропозиції молодих людей можуть з успіхом запроваджуватися, це може бути успішною співпрацею.

Кожен студент має сертифікат як свідчення перемоги і отримуватиме щомісячні транші від 1. 5 до 2. 5 тисяч гривень, залежно від акредитації закладу. У травні ж фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» запланував тиждень стипендіата, де менеджери зможуть ознайомитися із молодіжними проектами безпосередньо на місці втілення їхніх ідей.

0 Комментариев