Сьогодні вночі можна побачити пік природного небесного шоу

news

Сьогодні можна спостерігати пік яскравого космічного явища – метеоритного дощу Персеїди.

Це красиве космічне явище можна спостерігати щороку в другій половині літа. Цьогоріч він припадає з 17 липня по 25 серпня. 

Пік цього явища відбувається з 11 по 13 серпня, тобто цієї ночі. У цей період можливо побачити від 10 до 20 метеорів на годину. 

Проте цьогоріч не все так просто, на ці дні припадає повня, світло яскравого серпневого місяця буде затьмарювати частину метеорів, тому небесне шоу не буде таким яскравим.

Але варіанти перегляду все ж таки є. 

  •  Використання сучасних технологій, а саме в рамках проекту “Віртуальний телескоп” можна переглядати пряму веб-трансляцію метеоритного дощу, сьогодні вона розпочнеться о 01.30. Посилання на трансляцію virtualtelescope.eu/webtv
  • Та другий варіант, це все таки зловити момент та побачити явище на власні очі. Це можливо зробити перед світанком.

Спостереженнями за цим космічним явищем ми завдячуємо кометі Свіфта-Туттля, яка пролітає поруч нашої планети раз в 133 роки, востаннє спостерігали за нею в 1992 році. А от щорічне яскраве видовище влаштовує її шлейф з пилу та уламків. 

За інших обставин ми б порадили знайти місце з мінімальним освітленням або виїхати за місто для того щоб сповна насолодитись цим красивим явищем. Проте зважаючи на комендантську годину, спостерігаємо з балкону чи двору будинку, а наступного року з Перемогою, ми зможемо насолодитися цим природнім чудом сповна.

0 Комментариев