Скоро у Луцьку буде «BAHROMA»!

news

5 листопада у ресторан «Show Basilic» завітає один із найпопулярніших та найбажаніших гуртів сучасної України.

Цієї осені музиканти «BAHROMA» анонсували продовження роботи над своїм другим повноцінним альбомом, який довелось трішки відкласти через старт фестивального сезону.

Гурт відіграв концерти на багатьох масштабних фестивалях країни, серед них зокрема Zaхіd Fest та Схід-Рок. Цього ж місяця «BAHROMA» вирушає у великий всеукраїнський тур, який охопить 15 міст. Їхні прихильники зможуть почути пісні з альбому «Внутри» та «ИПИ», які уже давно стали улюбленими серед слухачів гурту. Окрім того на фанів чекає приємний подарунок – вони зможуть почути роботи із нового альбому «BAHROMи».

Хочете бути одним із перших, хто почує нові пісні? Тоді поспішайте – кількість квитків обмежена! Квиток можна придбати у касах «Karabas» та «Show Basilic». Вартість квитка – від 90 до 150 грн.

Для читачів «Волинь.info» хочемо повідомити хорошу новину – зовсім скоро для вас ми проведемо розіграш двох квитків на концерт «BAHROMA». Не пропустіть розіграш – стежте за нашими анонсами!

Нагадаємо, гурт був утворений у 2009 році в Києві – дебютував він тоді із синглом «Надолго». У тому ж тоді році журнал «ELLE Україна» назвав «BAHROMу» надією вітчизняного поп-року.

0 Комментариев