Скільки коштує ремонт квартири в новобудові

news

Купівля квартири у новобудові — лише перший крок на шляху до омріяного житла, бо попереду ще чекають оздоблювальні роботи. Відразу потрібно врахувати, скільки коштує ремонт квартири, щоб бути готовими до остаточного кошторису. Без ремонту в’їхати до новобудови не вийде, а простоювання — це нерентабельно та непрактично. Відразу після оформлення документів на нерухомість необхідно підбирати проекти, матеріали, підрядників та розраховувати приблизну вартість ремонту квартири.

Скільки коштує ремонт квартири в новобудові

Ремонт у новобудові обходиться недешево, але доводиться вкладати кошти, щоб жити у комфортному приміщенні. Щоб зрозуміти, скільки коштує ремонт квартири в новобудові, варто врахувати якість матеріалів, які будуть використовуватись, квадратуру житла та інші фактори. Через це кошторис ремонту квартири завжди розраховується індивідуально.

Якщо брати середні показники, то у Києві та крупних містах можна зробити євроремонт за ціною 2500-3500 грн за 1 м². Ця цифра взята без урахування матеріалів, що використовуються. Якщо врахувати ще й їх, то цінник збільшиться до 4 або 5 тисяч. Ціна в області та інших населених пунктах дуже відрізняється — там буде дешевше.

Від чого залежить вартість ремонту квартири в новобудові

Купівля квартири в новобудові — серйозне капіталовкладення. Варто відповідально віднестись до вибору житла. Якщо на стадії ремонту раптово виникнуть проблеми з забудовником або якість будівництва виявиться низькою, то навряд вийде продати квартиру за ціною, яка покриє всі витрати.

Щоб уникнути придбання проблемного житла, варто звернутись до спеціалістів компанії «Нерухомi». Вони перевірять новобудову на відсутність порушень з боку забудовника, щоб ви могли спокійно придбати квартиру та приступити до ремонту. А вартість залежатиме від його виду:

  • економ;
  • стандартний;
  • дизайнерський.

Тип ремонту безпосередньо впливає на обсяг необхідних робіт, підбір матеріалів, особливості планування. Також вартість залежить ще й від того, у які терміни мають бути надані послуги.

Враховується і планування та площа житла. Якщо потрібно відремонтувати студію, то ціна буде нижчою, ніж робота в квартирі з прохідними й окремими кімнатами.

Приблизний кошторис можна скласти після перших консультацій з підрядниками. Важливо озвучити основні аспекти, показати план квартири і тоді стане зрозуміло, чи фірма візьметься за проект під ключ.

0 Комментариев