Скандально відома компанія заявляє про рейдерство волинян

news

Торгова компанія «Мегаполіс-Україна», проти якої на Волині та в інших областях України з 12 січня розгорнулись акції протесту, заявляє, що всі дії громадян – це спроба рейдерської атаки.

“Торгова компанія «Мегаполіс-Україна» заявляє про спробу рейдерської атаки.

Другий день поспіль відбувається спроба рейдерського захоплення компанії «Мегаполіс-Україна». З 12 січня у Львові, Луцьку, Ковелі, Рівному, Тернополі люди у камуфляжі під прикриттям активістів громадських організацій незаконно блокують роботу торгової компанії «Мегаполіс-Україна». Дії даних осіб не мають під собою жодних підстав, є протизаконними та носять дестабілізаційний характер в цілому.

Жодних законних підстав для блокування діяльності Торгової компанії «Мегаполіс-Україна» немає. Компанія здійснює свою діяльність згідно українського законодавства, є прозорою та відкритою  у наданні фінансової звітності та установчих документів. Ми розцінюємо дії невстановлених осіб, як сплановану акцію по дестабілізації компанії із її подальшим рейдерським захопленням. Також ми вважаємо, що ця акція є замовною з метою переділу тютюнового ринку України.

ТК «Мегаполіс-України» є одним із найкрупніших платників податків в Україні. Так за 2015 рік компанією було сплачено більш ніж 1,5 млрд. грн. податків та зборів у бюджети різних рівнів.

Представники компанії уже звернулися до правоохоронних органів із відповідними заявами, а також до Генеральної Прокуратури, Національної поліції України, а також до голів держобладміністрацій вищезгаданих областей для наведення громадських порядків та притягнення до відповідальності за протиправні дії, що скеровані на дестабілізацію роботи компанії,” – йдеться в офіційному повідомленні прес-служби компанії.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев