Штрафи 2020: що чекати водіям

news

Штрафи злетять у 15-20 разів: водії дорого заплатять за найпопулярніше порушення.

В Україні суттєво зростуть штрафи та зміняться правила фіксації порушення. Про це пише znaj.ua

Штрафи за паркування

Відповідні пропозиції були розроблені групою депутатів від “Слуги народу” (законопроект №2628). Юрист Олександр Плахотник розповів, що зараз поліції складно довести, що водій неправильно припаркувався, а суди часто підтримують порушників. Та й штраф у розмірі 255 грн особливо нікого не лякає. Саме з цих причин були ініційовані зміни штрафів та правила фіксації порушення.

Штрафи за неправильне паркування, фото: varianty.lviv.ua

Штрафи за неправильне паркування, фото: varianty.lviv.ua
Очікується, що штрафи за неправильну зупинку збільшать з 15 до 200 неоподатковуваних мінімумів — вони зростуть з 255 до 3400 грн. Зростання штрафів  за паркування на місцях для людей з інвалідністю становитиме з 1700 до 34 тис. грн.
Повідомляється, що 70% від суми зібраних штрафів залишать на місцях, а 30% – передадуть до державного бюджету. Таким чином, місцева влада повинна бути в першу чергу зацікавлена в тому, щоб притягнути порушників до відповідальності, встановити камери і оновити розмітку.

“При здійсненні фотозйомки обов’язково наявність не менше трьох зображень транспортного засобу, отриманих з різних або протилежних ракурсів, на яких чітко видно заїзд коліс транспортного засобу на місце (на дорожню розмітку), де зупинка/стоянка транспортних засобів заборонено”, – йдеться у законопроекті.Текст законопроекту

Штрафи для водіїв, фото: Вежа

Штрафи для водіїв, фото: Вежа
Крім того, місце, де можна зупинятися, позначать жовтим трикутником. Тому достатньо буде всього лише зафіксувати, що колесо “наїхало” на дорожній знак. У водіїв своя думка — вони обурюються, що перш ніж штрафувати влада повинна забезпечити паркувальними місцями.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев

Залишити коментар

*