Що знадобиться для виготовлення надійних та якісних меблів

news

У наш час до облаштування житла підходять комплексно. Вибираючи меблі, насамперед господарі звертають увагу на їхню якість. Впевненість у надійності вибраних предметів інтер’єру може забезпечити тільки використання якісних матеріалів. Так само як господарі вкладають душу в облаштування свого дому, так і інтернет-магазин KRONAS підбирає для вас найкращі товари. Компанія співпрацює з провідними світовими виробниками меблевих комплектуючих, а також пропонує продукцію власних торговельних марок.

Фасади — «обличчя» меблів

Сучасні меблеві фасади допомагають створювати розкішні інтер’єри. Проте естетичність — це не єдина позитивна їхня характеристика. Провідні виробники для створення фасадів використовують інноваційні матеріали, що дозволяє в результаті отримувати якісну продукцію. Тому KRONAS співпрацює тільки з провідними компаніями. Має також своє власне виробництво фасадів із МДФ, кожен етап якого ретельно контролюється.

Широкий вибір дозволяє втілити різні дизайнерські ідеї в реальність. В магазині можна купити плити, котрі не вигоряють на сонці, не бояться вологи й вирізняються зносостійкістю. У каталозі є різні види фасадів:

 • плівкові (гладкі та фрезеровані);
 • фарбовані;
 • виготовлені з декоративної плити;
 • рамкові та ролетні.

При виборі, окрім покриття й типу поверхні, варто враховувати товщину фасаду, колір та декор. Якщо важко самому зробити вибір, можна завжди звернутися за допомогою до менеджерів.

Розсувні системи

Розсувні системи використовуються з метою економії простору. Особливо актуальні такі системи для шаф-купе, які сьогодні досить популярні. Такі меблі дуже делікатні, проте за умови правильного підбору комплектуючих прослужать протягом довгого часу. Використовуються розсувні системи також для гардеробів, міжкімнатних перегородок, балконів. Такі рішення ідеально вписуються в сучасні інтер’єри.

При виборі розсувних систем, крім виробника, треба звернути увагу на використовуваний матеріал. Алюміній — найпрактичніший варіант. Він міцний, має плавний безшумний хід, проте й коштує найбільше. Сталеві вироби дещо дешевші, але видають характерний шум у процесі експлуатації, відрізняються меншим терміном служби. Розсувні системи можуть мати обрамлення або безрамну конструкцію.

Надійна фурнітура — зручні та довговічні меблі

Часто при виборі меблів на фурнітуру звертають увагу в останню чергу. Такий підхід неправильний. Саме від якості механізмів залежить комфорт у використанні та термін експлуатації виробів. Сучасна фурнітура — це багатофункціональні комплектуючі, котрі покликані взяти більшу частину старань господарів на себе. Вони також доповнюють дизайн приміщення, тому повинні органічно в нього вписуватися. При виготовленні меблів можуть знадобитися різні допоміжні матеріали:

 • меблеві ручки;
 • кухонні комплектуючі;
 • підйомні механізми;
 • опори;
 • петлі;
 • кріплення для полиць;
 • механізми висування.

Особливо велика роль відводиться фурнітурі, коли меблі створюються на замовлення. Сьогодні багато покупців бажають, аби всі дверцята і шафки закривалися м’яко та плавно. Дизайнери з допомогою фурнітури можуть внести родзинку в приміщення. Витончені, сучасні ручки, гачки, ніжки мають акуратний і естетичний вигляд.

Щоб купити гідний товар, потрібно зупинити свій вибір на перевіреному постачальнику. Так, співпрацювати з KRONAS зручно на всіх етапах виготовлення меблів. Компанія гарантує високу якість своїх товарів. Асортимент магазину постійно поповнюється, щоб кожен міг задовольнити потреби й побажання своїх клієнтів.

0 Комментариев