Що таке «партнерки»: навіщо потрібні, як працює та хто платить

news

Багато хто з вас бачать у статтях різні маленькі анонси з гучними заголовками та барвистими фотографіями. Їх ще називають інформаційними тизерами. Для чого вони потрібні, як вони працюють, а найголовніше – хто за них платить – розберемося у статті.

Що таке партнерська програма

Основна відмінність партнерської програми від інших способів заробітку для власників сайтів – оплата за результат, реєстрацію чи продаж. Зустрічаються також програми з оплатою за кліки (переходи з вашого сайту на сайт, що рекламується) або покази рекламних матеріалів, але їх кількість невелика.

Так виглядає інформаційний тізер.

Еще ще рекламні тизери:

Як це працює

Люди заходять на статтю, читають та наприкінці бачать такі анонси. Якщо тизер сподобався – кликають.

Користувачі можуть помітити, що відбувається перехід між різними сайтами, доки не показується той ресурс, на якому вже є інформація з тизера. 

Під час переходу партнерський сайт фіксує кліки. Якщо йде перехід на сайт з рекламованим товаром, то вже може фіксуватися відсоток з продажу товару.

А хто платить?

Багатьом сайтам новин свого часу надсилали листи різні сервіси, які пропонували партнерські програми. Звичайно, вебмайстри із задоволенням ставили такі тизери на свій сайт. Це ж пасивний дохід: нічого не треба робити, поставив код і раз на місяць знімай зароблені кілька монет.

Наразі необхідно уважно подивитися хто платить, куди веде цей анонс. Якщо партнерська програма з Росії, то одразу заберіть код, щоб не поповнювати скарбницю окупантів.

Багато сайтів, які пропонували партнерську програму, вже прикрилися. Але є й ті, хто залишився і продовжують вести збирання грошей від українських користувачів.

Вот список партнерок:

  • Mixadvert – українська, але більшість її клієнтів руські сайти.
  • Adskeeper  –  руська.
  • Ads.bid  –  руська.
  • luckyads  –  руська.
  • newshunter.org  –  руська.
  • novostimira.biz  –  руська.
  • 24smi.info  –  руська.
  • YOTTOS
  • adpartner.pro
  • тощо.

Що робити вебмастерам

Потрібно уважно перевірити коди своїх сайтів. Якщо встановлена партнерська програма, слід підняти всі листи, всі оплати. Підозрілим може бути оплата через російську платіжну систему Webmoney. Також дивіться, з якої адреси вам надсилали коди на сайт.

Якщо тизер або партнерська програма підозріла – сміливо видаляйте код.

А ще дивіться, куди ведуть переходи з ваших анонсів. Якщо це російські ЗМІ, то ви знаєте, що робити.

0 Комментариев