Що обрати почитати: новинки на зиму

news

Зовсім скоро настане пора мандаринів, подарунків та засніжених вечорів, які ідеально підходять, аби всістись у крісло з чашкою какао та книгою.

Отож, книголюби, гайда по крамницях, луцькі книгарні підготували для вас список «свіженького» від популярних авторів.

  1. Гаррі Поттер і прокляте дитя, Джоан Роулінг

Рекомендовано до прочитання саме взимку, адже зима – це пора, коли творяться спражні дива. Однак головному героєві доводиться як завше нелегко, відтепер він – працівник міністерства магії, який відчайдушно намагається боротись зі своїм минулим.

«Гаррі Поттер і прокляте дитя» ˗˗ сценарій п’єси за сюжетом Джоан Роулінг, події у книзі розгортаються через 19 років після легендарної битви за Хогвартс, якою закінчилась сьома книга саги про «хлопчика зі шрамом».

  1. Таємнича історія Біллі Міллігана, Деніел Кіз

Культовий роман від американського письменника, в основі якого реальна історія про один із найунікальніших діагнозів у психіатрії – «множинна особистість», яких у головного героя було аж 23. У майбутньому планується екранізація роману із Леонардо Ді Капріо у головній ролі.

  1. Долі та фурії, Лорен Грофф

Сюжет розгортається у Нью-Йорку навколо успішного драматурга Ланселота та його дружини Матильди, що все життя жила у тіні чоловіка. Проте згодом, як виявляється, все виходить далеко не на його користь. Must have для любителів інтриг та гостросюжетних любовних історій.

  1. Кімната для печалі, Андрій Любка

Збірка оповідань, ніяк не пов’язаних між собою сюжетно. Центральним героєм усіх оповідань є самотність та люди, що знаходять у ній свій порятунок, адже саме самотність – найприродніший стан для людини.

  1. Кінець зміни, Стівен Кінг

Завершення трилогії про детектива Білла Ходжеса та його містичні розслідування, які були представлені королем хорору Стівеном Кінгом у романах «Містер Мерседес» та «Що впало, те пропало». Детективу доведеться нарешті розкрити усі таємниці та піти наввипередки із самою смертю.

Як зазначає консультант Ганна у книгарні «Є», «вподобання щодо книг наразі приблизно однакові як в українців, так і в поляків чи, наприклад, французів. У топі знаходяться такі «нашумівші» автори як Деніел Кіз, Джоан Роулінг. Також набувають популярності екранізовані недавно «Фантастичні звірі та де їх шукати» та «Дівчина у потягу», вони відразу після виходу фільмів вискочили у топ. Та і взагалі екранізовані книги – це плюс, адже перегляд фільму спонукає людину потім прийти у книгарню та придбати її.»

xZV_zL4LIeM

Якщо ж ви хочете почитати щось із «нашого», то Ганна радить: «Щодо сучукрліт, то раджу нову книгу «Львів, смаколики, Різдво». Усім, хто хоче поринути у передсвяткову атмосферу, також це гарний подарунок під подушку або під ялинку».

Також Ганна додала, що «останнім часом люди більше зацікавлені у тому, аби досконало володіти державною мовою, тому набули популярності посібники з вивчення української мови, зокрема авторства Олександра Авраменка».

18-DiMbiW1Y

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев