Що краще для вашого авто: заміна гуми або оновлення?

news

Якщо прийшов час змінювати шини на вашому авто, то перед водієм часто виникає питання: просто замінити гуму на транспортному засобі на щось еквівалентне чи оновити?

Можна одразу перейти за посиланням https://by-shyna.com/f/width-185mm/height-65p/r-15/ та купити собі гарний комплект гуми. Але ми розглянемо два варіанти.

Заміна шин

Якщо ви збираєтеся замінити те, що було в машині, на щось еквівалентне, ви готові до роботи. Перегляньте онлайн-ресурси, такі як АвтоТрейд, щоб порівняти шини, а потім або купуйте, або вирушайте в місцевий магазин шин. 

Перевага покупки онлайн полягає в тому, що ви можете отримати саме ті шини, які хочете; різні звичайні магазини шин продають різні марки шин. 

Ваше завдання  –  обрати ширину гуми, висоту профіля та діаметр диска. Зазвичай, в інтернет-магазині є для цього спеціальні фільтри.

Тепер ви можете також використати фільтр для вибору типу сезону:

  • літо,
  • зима,
  • усі сезони (якщо такий є).

Є ще фільтри, які допомагають визначити:

  • країну-виробника,
  • бренд.
  • стан гуми,
  • висоту протектора,
  • наявність,
  • рік та тиждень виробництва.

А за допомогою сортування ви можете обрати шини, які більш популярні, більш дешевші або більш дорожчі.

Оновлення ваших шин

Це складніше, ніж проста заміна шин, оскільки у вас є кілька шляхів. Ви можете вибрати високопродуктивну шину того самого розміру для поточного комплекту коліс, замінивши, скажімо, високоефективну всесезонну шину на стандартну всесезонну — якщо ви знайдете таку, яка точно підходить. 

Або ви можете вибрати комплект ширших, низькопрофільних літніх або високопродуктивних всесезонних шин, але це складніше. Ви повинні знати, чи підійдуть шини, не натираючи підвіску чи частини кузова — безперечна проблема безпеки. Тут обов’язкова консультація одного з експертів інтернет-магазину, оскільки вони мають цю інформацію для багатьох автомобілів. 

Крім того, ви можете на панелі вашого авто чи в інструкції знайти, яка гума підходить до вашого транспортного засобу. Або можна також запитати в інтернет-магазині.

Нова чи що була у використанні?

Ще гарний варіант  –  шини, які були у використанні. Якщо ви не знаєте, як ваше авто буде поводитись на дорозі у гумі від нового для вас бренду, то ця покупка вам дуже допоможе. Адже нова гума може коштувати в 3-4 рази дорожче. 

На що треба звернути увагу? На висоту протектора. Зазвичай, нова гума має висоту приблизно 8 мм. Декілька виробників роблять 9,5 мм. В Євросоюзі не можна їздити на авто, якщо висота протектора літньої гуми менше 1,6 мм. 

0 Комментариев