Ще одна новообрана рада запрацювала на Волині

news

Розглянули організаційні питання та вручили депутатам посвідчення 11 листопада на першій сесії новообраної міської ради Нововолинська. 

Про це повідомляє Слово Волині.

Сесію відкрила голова міської виборчої комісії Лариса Синицина, яка оприлюднила рішення про результати виборів до Нововолинської міської ради, – повідомляють у мерії міста.

Вп’яте міським головою обрано Віктора Сапожнікова, за якого віддали голоси 50,8% виборців. Лариса Синицина привітала Віктора Борисовича з обранням його на посаду і вручила нагрудний знак «Малий герб міста». Віктор Сапожніков подякував виборцям, які в черговий раз надали йому кредит довіри і пообіцяв надалі спрямовувати свої зусилля на розвиток рідного міста.

34 депутати сформували склад новообраної міської ради, представництво у якій за підсумками голосування отримали 8 партій. Десять депутатів працювали у попередніх скликаннях міської ради.

Віктор Сапожніков вручив  обранцям громади посвідчення та нагрудні знаки і висловив сподівання на конструктивну  співпрацю.

На продуктивну роботу депутатів  благословив благочинний Нововолинської округи, протоієрей Свято-Духівського собору отець Стефан.

Привітала  колег депутат Олена Чайка, яка вже обирається вп’яте, та наймолодший депутат міської ради сьомого скликання Наталія Кравчук.

12 листопада відбудеться позачергова друга сесія міської ради з конкретним робочим порядком денним.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев