Сестри Олексієви отримали срібло

news

Спортсменки-українки з синхронного плавання Марина та Владислава Олексіїви тріумфально стали срібними призерками Чемпіонату світу 2022 (водні види спорту), який відбувається у Будапешті

Переможниці

Згідно із результатами, дівчата з 91,86 балом отримали «срібло» в артистичному плаванні у технічному дуеті.

Золоті нагороди дісталися представниці Китаю Люї Ван та Цяньї Ван (93,75). «Бронзу» отримали спортсменки Ейріні Александрі та Анна-Марія Александрі з Австрії. 

Артистичне плавання, незважаючи на зовнішню легкість та витонченість, є неймовірно складним видом спорту. Щоб передати на воді характер музики та досягти технічної досконалості, спортсменки буквально живуть у басейні. Окремою графою при оцінюванні їх виступів йде синхронність рухів. До липня 2017 року артистичне плавання і називалося синхронним, доки з відповідною ініціативою про перейменування не виступив Міжнародний олімпійський комітет.

Для 21-річних спортсменок ця нагорода перша на чемпіонатах світу. Раніше Марина та Владислава здобули п’ять нагород Світової серії у тандемі, у тому числі — дві золоті у 2019 році.

Кар’єра дівчаток

Сестрам Олексієвим було лише 16, коли їх почали залучати до основного складу національної збірної України, яка в той час переживала зміну поколінь після Олімпіади у Ріо-2016. Сьогодні в колекції чарівних харків’янок дві нагороди чемпіонату світу в Будапешті-2017, ціла купа цінних металів з етапів Світової серії FINA, а також три медалі чемпіонату Європи у Глазго-2018.

Україна отримала вже другу нагороду у цьому турнірі. Ще одно срібло забрала Марта Федіна.

Усі поціновувачі спорту, авжеж, перед кожною спортивною подією намагаються вгадати, хто ж переможе та при яких обставинах. Не обов’язково робити це безкоштовно.

Безліч букмекерських контор пропонують перевірити здатність до спортивного аналізу. А у Мелбет можна не тільки заробляти на ставках, а і отримати промокод, який дає можливість певних преференцій, що забезпечують вищі шанси гравця на успіх. Більше про промокоди від Мелбет дізнайтесь за посиланням: https://meta.ua/bookmakers/melbet/promokod/

Стежити за спортивними новинами можна з користю!

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев