SEO-просування сайтів під час війни

news

Після початку повномасштабної війні в Україні бізнес знову встав на ноги. Потрібно працювати та підтримувати українську економіку. Під час війни були побудовані нові логістичні ланцюжки, оптимізувалися бізнес-процеси. 

Багато компаній скоротили свої витрати не тільки на працівників, але на комплексне просування. Вже можна сказати, що це велика помилка, особливо з SEO-просуванням сайтів. Адже, якщо зупиняється реклама, то органічний трафік продовжує працювати. Зараз SEO виступає як опора будь-якого онлайн бізнесу. Тільки так можна втримати рівень продажів.

Основним маркетинговим інструментом завжди були сайти. Це може буди як односторінковий лендінг, на якому пропонують певні послуги, сайт-візитка компанії чи повноцінний інтернет-магазин. Усі інтернет-ресурси виконують певні завдання:

  • розказують про ваш бренд,
  • приносять органічний трафік,
  • пропонують товари та послуги,
  • просувають важливі наративи тощо.

Без розкрутки сайту не можливо надіятися на прибуток під час війни. Тому важливо не витрачати час на пошуки фрілансерів, а звернутися до надійної команди професіоналів, таких як NIXSolutions. Ви можете дізнатись більше про послуги, щоб визначитися з якими напрямками вам слід працювати з вашим інтернет-ресурсом.

В чому полягає SEO-просування

З початку фахівці роблять технічний аудит сайту, щоб оцінити масштаб робіт. Сюди входить оцінка юзабіліти, перевірка посилального профілю, швидкість завантаження сторінок і багато іншого. Також ведеться аналіз ринку  –  що роблять ваші конкуренти. які позиції у пошуку займають відповідні ресурси. 

Далі вже ведеться робота над створенням семантичного ядра, створення контент-плану для статей на сайті, купуються посилання на сторонніх ресурсах. Тільки налагоджена робота цілої команди професіоналів може принести позитивні результати й ваш сайт буде займати топові міста у пошуковій видачі.

SEO не працює миттєво, як звичайна реклама, але це робота на перспективу. Під час війни слід максимально попрацювати, щоб після перемоги ваш проєкт був у ТОП-10 пошукових систем і ви будете попереду ваших конкурентів. 

Що робити зараз?

Якщо вам потрібно утриматися на плаву в цей складний період нашої держави, то слід замовити комплексне просування. Професіональна команда може працювати з вашим проєктом за різними напрямками:

 

  1. SEO-просування.
  2. Контекстна реклама.
  3. Таргетована реклама.

Саме запуск рекламної кампанії дозволяє вже через пару днів отримувати результати. Це саме потрібно, коли ситуація в Україні змінюється майже щодня.

Краще використовувати методи контекстної реклами разом з SEO. Два потужних інструментів маркетингу доповнюють один одного і це дозволяє залучити максимум потенційних клієнтів на ваш сайт.

Як правильно просуватися під час війни

Найкращий варіант  – звернутися до професійної команди. Фахівці одночасно можуть проаналізувати ваш сайт, ринок і на основі цього створити маркетингову стратегію просування. У SEO-студії знайдуть і виправлять наявні помилки на сайті, запропонують оптимальні варіанти просування.

Чи можна це зробити самому? Якщо у вас не має відповідних знань і досвіду, то краще не треба й починати. Ви можете зробити ситуацію ще гіршою. Чи варто звернутися до фрілансера? Якщо вам потрібно комплексне просування, то одна людина це буде робити надто довго. Ви ще сумніваєтеся до якої команди звернутися? Почитайте відгуки про NIXSolutions, яка вже реалізувала більше 5000 проєктів і досі допомагає втілювати у життя будь-які ідеї замовників. Якщо вам дійсно треба отримати максимальну віддачу на кожну вкладену гривню, то краще працювати тільки із професіоналами.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев