«Самопоміч» заважає працювати журналістам «БУГу»?

news

Журналісти інтернет-видання «БУГ» заявили про тиск, який чинять на них депутати політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Подаємо повний текст звернення, який розміщено на сайті «БУГу»

«Депутати Волинської облради Костянтин Зінкевич та Олексій Панасюк, що представляють Володимир-Волинський, вдаються до неприхованих погроз на адресу журналістів інтернет-видання «БУГ». Безпідставні звинувачення на адресу журналістів з уст депутатів сприймаємо як спробу відвертого тиску на незалежне інтернет-видання, що піднімає гострі і важливі теми.

Останнім став інцидент 14-го лютого у парку «Слов’янський» міста Володимира-Волинського. Під час благодійної ярмарки дев’ятнадцятирічна журналіст «БУГу» Наталія Тарковська мала неприємну розмову з депутатом від «Самопомочі» Костянтином Зінкевичем, в якій депутат побажав їй змінити роботу. Після того у Фейсбуці журналіст отримала повідомлення з погрозами від невідомого користувача – їй пишуть образи і дають «останні попередження».

Подібних випадків було декілька. Для прикладу 7-го вересня 2015 року під час зустрічі трудового колективу ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» з депутатом «Самопомочі» Левом Підлісецьким ті ж депутати погрожували журналістці Наталії Пашкетник. Олексій Панасюк, намагаючись висловити претензії, шарпав за одяг журналіста.

Неприємний випадок стався під час місцевих виборів у жовтні 2015-го року. А саме після чергового засідання Територіальної виборчої комісії Костянтин Зінкевич в грубій формі звернувся до журналіста Дарії Поддубецької. Стверджував, що вона не журналіст і ніколи ним не стане, якщо працюватиме у виданні «БУГ». Спроби журналіста нормально поспілкуватися були марними, адже пан Костянтин пропонував спочатку звільнитися із видання, а тоді розмовляти. Свідками цієї розмови були всі присутні члени територіально-виборчої комісії та кілька представників політичних партій.

Журналістам «БУГу», які вільно висловлюють свою думку, постійно нагадують, як їм не пощастило працювати у такому медіа та пропонують допомогти працевлаштуватися в іншому місці.

Звертаємося до керівництва партії «Об’єднання «Самопоміч» з проханням вплинути на однопартійців, враховуючи ситуацію, що склалася.

Редакція «БУГу»  вимагає у депутатів Волинської обласної ради Зінкевича і Панасюка припинити свої необдумані дії та попросити вибачення у колективу. У випадку повторення подібних інцидентів редакція звертатиметься до правоохоронних органів».

0 Комментариев