Росія сподівається виторгувати за Савченко Крим — адвокат

news

Російські представники хочуть отримати в обмін на звільнення української льотчиці Надії Савченко пом’якшення санкцій, введених проти Росії, або інші преференції.

Про це заявив адвокат української льотчиці Ілля Новіков, передає gazeta.ua з посиланням на “112 Україна”.

“Я вважаю, що Росія поки ще сподівається, що вона щось отримає за Надію Савченко. Або визнання, на мою думку, статусу Криму де-факто російською територією, або полегшення санкцій, або щось подібне. За моєю інформацією, нічого такого Росія не отримає”, – сказав Новіков.

За словами адвоката, питання полягає не в тому, які домовленості і переговори триватимуть до винесення вироку, а в тому, щоб за цей термін у російському МЗС зрозуміли, що “нічого такого не буде, і треба зафіксувати втрати, треба підвести риску, і треба просто втратити найменше, не сподіваючись отримати щось більше”.

Новіков сподівається, що за тиждень, який лишився, цей посил буде чітко донесений до російських представників американським Держдепом. “І в такому випадку в нас відкривається шлях до обміну чи до якогось іншого вирішення цього питання”, — сказав адвокат.

0 Комментариев