Родина Адамсів: Душка, Горбунов, Дмитро Жук завітали на зірковий показ, а Барбір – озвучила головну роль Мортіши

news

23 жовтня відбулася зіркова прем’єра анімаційної комедії «Родина Адамсів», яка приурочена до дня Дня всіх святих – Хелловіна.

Телеведучі 1+1 – Юрій Горбунов, Катя Осадча, Олексій Душка, Богдан Юсипчук, ведучий програми Загублений світ на телеканалі 2+2 Геннадій Попенко, учасники третього сезону оновлених Танців з зірками – Дмитро Жук, Яна Цибульска завітали на показ та привітали ведучу Сніданку з 1+1 Людмилу Барбір з успішно виконано роллю. Адже саме голосом Людмили Барбір буде розмовляти героїня «Родини Адамсів» – Мортіша.

Мортіша Аддамс (Morticia Addams) – дружина Гомеса, голови сімейства, висока худорлява жінка з блідою шкірою в чорній сукні, яка вирощує отруйні рослини у своїй оранжереї і любить свого мужа не менше, ніж він її.

За словами Людмили Барбір, яка крім ведучої за освітою є професійною акторкою, була безмежно щасливою, коли їй запропонували озвучити Мортішу.

      На червоному хіднику Людмила Барбір з’явилась у довгій чорній сукні, яка схожа ту, котру носить її персонаж у мультфільмі, та зробила грим, який дуже нагадував Мортішин. Ведуча розповіла, що саме їй подобається в характері Мортиші, та що в них є спільного:

 «Ми з Мортішою, з цим персонажем, дуже схожі. Вона мені імпонує, бо вона дуже пристрасна, темпераментна, але, водночас, вміє бути стриманою і надзвичайно виваженою. Мортіша пристрасна дружина, любляча мама і дуже мудра господиня. Але, коли йде мова про те, щоб захистити і відстояти честь своєї сім’ї, вона безкомпромісна. Як раз таке поєднання темпераменту, пристрасті і в той же час вміння бути стриманою, виваженою, відповідно до ситуації – у нас і є спільним».

Ведучий програми Їмо за 100 Олексій Душка назвав свої критерії, за якими на його думку Барбір і Мортіша дуже схожі.

«Люда така витримана, цікава, судячи з «Танців з зірками», ще й неймовірно сексуальна. А я вам скажу, що Мортіша – вона такою і є! Мортіша завжди витримана,  чітко знає, чого хоче, і знає як подобатись чоловікам. Люда, мені здається, чудово попадає в цей образ», – сказав Олексій Душка.


      Юрій Горбунов розповів, що перш за все розглянув роль Людмили у дубляжі з точки зору продюсера.

«Я подумав, як чудово, що наші телеведучі, актори можуть реалізовуватися в такому плані. Тому що я доволі багато озвучував у своїй кар’єрі мультиків, і це дуже гарний досвід: ти перевтілюєшся в образ персонажа,  починаєш жити його емоціями, його переживаннями і по-інакшому вже дивишся на цей мультик. Якщо Люду взяли – це означає, що  вони з Мортішою чимось схожі. Оскільки, голоси затверджує компанія-виробник. І мої голоси затверджували, наприклад, в «Sony Pictures», «Warner Bros. Pictures», Universal Pictures. І якщо твій голос співпадає з характером персонажа, то це круто. І от з цієї точки зору, Люда молодець», – прокоментував Юрій Горбунов.

Ведучий нової програми на 1+1 Життя відомих людей Богдан Юсипчук зізнався, що для нього було несподіванкою, коли він дізнався, що Людмила Барбір озвучувала Мортішу.

«Це дуже круто, коли твої колеги озвучують персонажів. І, коли ти чуєш знайомі голоси в кінотеатрах – це, звичайно, добре. Я часто бачусь з Людмилою в офісі, але до останнього не знав, що вона озвучила Мортішу. Це для мене був надзвичайний сюрприз. Люда талановита акторка».

Зазначимо, що крім Людмили Барбір до дубляжної родини анімаційної комедії приєдналися українські зірки: Михайло Кукуюк, Сергій Нікітюк, Іра Кудашова та Jerry Heil.

Нагадаємо, подивитися «Родину Адамсів» та послухати Мортішу у виконані Людмили Барбір всі бажаючі, зможуть у кінотеатрах України з 24 жовтня.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев