Різноманіття надійних внутрішньовушних апаратів для слуху

news

В наш час людьми зі слабким слухом широко застосовуються внутрішньовушні слухові прилади. За посиланням https://sluh.com.ua/category/vnutrishnovushni-sluhovi-aparaty можливо роздивитися потрібний варіант. Такі апарати закладаються в вухо, або можуть частково розміщатись у слуховому каналі – все залежить від типу. Корпуси цих приладів роблять згідно зі зліпками вух користувача – це допомагає досягти необхідної зручності щодо носіння, в тому числі анатомічного притискання. Вони гарно маскуються всередині, між тим тримаються доволі міцно. Окрім малопомітності, цим приладам властива функціональність і великий асортимент.

Різновиди внутрішньовушних виробів

Крім типових видів групи ITE, розроблено другі моделі:

 • повторюють природні лінії вушної раковини, ховаючись зовсім – ITE FS;
 • вставляються всередину вуха, знаходячись у половині вушної раковини – ITE HS;
 • розташовані у вусі та розповсюджуються трохи на слуховий канал – ITC.

Також до глибококанальних слухових апаратів відносяться вироби CIC – що влаштовуються в слуховому проході та IIC – в його глибині. Внутрівушні прилади сьогодення виготовляються в великому асортименті. Існують моделі, у яких різні технологічні рівні, яким притаманна своя потужність посилення, чисельність каналів, та другі властивості. Наряду із простими недорогими моделями, людям надаються просунуті варіації з поліпшенням частоти, безпровідною технологією та другими сучасними функціями.

Докладніше про моделі

Розглянемо види апаратів що розміщуються у слуховому каналі та їхнє призначення:

 • невидимий в проході вуха IIC. Цьому виду притаманне невеличке виконання корпусу серед наявних моделей сьогодення;
 • глибококанальні CIC. Це невеликий виріб, але в ньому присутній основний функціонал: кнопка зміни програм та корекція гучності. Враховуючи що у такого приладу існує декілька можливостей персоналізації, він має поширеність серед користувачів зі слабким та помірним рівнем порушення слуху, які не проти контролювати робітничий процес приладів для сприйняття звуків;
 • внутрішньовушна модель ITE. Це широко розповсюджений тип приладу, їх корпус виготовляється згідно зі зліпком вуха володаря. Має просунуті функції: бездротовий зв’язок, бінауральний обмін відомостями між пристроями, опція MFI для Iphone;
 • внутріканальний варіант ITC. Дуже популярний серед подібних приладів. В нього вмонтовано більшу чисельність доступних опцій, як подвійний мікрофон, моделі мають бездротовий зв’язок. Це дозволяє приєднати слуховий прилад до смартфона та говорити телефоном чи слухати музику у слуховому апараті.

Переваги використання

Слід зауважити що слухові апарати внутрішньовушного типу розробляються особисто для конкретної людини згідно з замовленням. Вони вторять формі вуха і його каналу, також можуть надати різні персональні зручності відповідно до потреб окремої людини для кращого слухового комфорту. Основні переваги у користуванні:

 • мають естетичний вигляд, майже непомітні;
 • зручні у застосуванні та догляді;
 • створюється за зліпком вушного проходу;
 • внутрішньоканальні слухові апарати найменші за розміром серед існуючих предметів для слуху;
 • розроблені зручні модифікації для сучасних користувачів, що надівають окуляри або багато розмовляють телефоном.

Як зробити правильний вибір?

Коли особі потрібно скористуватись внутрівушними апаратами слуху, різновиди та властивості, вибираються враховуючи ступінь втрати слуху. Для цього треба звернутися до лікаря-сурдолога, він обстежить за допомогою сучасного методу перевірки аудіометрії, обміркує і зробить висновки. Він бере до уваги що ці моделі не підійдуть людям з серйозними порушеннями слуху. Сурдолог надасть допомогу, щоб визначитись по характеристиках приладу, а також налаштує його, зробить зліпки для корпуса.

Автор статті: Спеціально для ВолиньІнфо

0 Комментариев