Рішення суду щодо мера Чернігова, це удар по демократії

news

Про рішення суду у справі мера Чернігова висловилися міські очільники Києва та Львова. 

Усунення від посади мера 300-тисячного Чернігова – це виклик демократії, заявив  Віталій Кличко, коментуючи рішення Львівського апеляційного суду, який відсторонив Владислава Атрошенка від посади мера Чернігова.

“У нас є всі підстави говорити про те, що телефонне право працює, і це пов’язано виключно з політичною боротьбою, в якій громада міста Чернігова стала заручником. Ми будемо оскаржувати це рішення в європейських судах“,  – сказав мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко.

Мер Львова Андрій Садовий зазначив, що сьогоднішнє рішення Львівського апеляційного суду – це удар по українській демократії.

Кожен з мерів повинен дбати про своїх громадян, як це робив мер Чернігова, коли місто атакували росіяни. Це був приклад, яким ми всі захоплювались. Мені просто болить всередині від такого рішення“, – заявив Садовий.

Сподіваємося, що закінчення історії з приводу міського голови Чернігова, буде справедливою. Якщо він дійсно дбав про місто та містян, то правда обов’язково переможе.  

0 Комментариев