Реакція луцьких сімей загиблих героїв на скандальну петицію

news

Сім’ї луцьких загиблих Героїв АТО та Небесної сотні відзняли відео, яким висловили свою позицію щодо перенесення стенду зі світлинами Героїв з Театрального майдану на Меморіал вічної слави. Відеосюжет відзняли після зустрічі з волонтерами проекту «Меценати для солдата» 23 липня.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал із посиланням на координатора проекту Руслана Теліпського у Facebook.

Нагадаємо, 22 липня, на сайті Єдиної системи місцевих петицій, Дмитро Смаль зареєстрував петицію, якою намагається досягнути перенесення стенду пам’яті. На його думку, «центр європейського міста повинен приваблювати туристів, створювати позитивне враження про місто».

Звичайно, така пропозиція від лучанина не могла не обурити родини загиблих. Адже стенд – це пам’ять та гордість для них. Тож сім’ї загиблих записали відео, в якому звернулися до місцевої влади з проханням не переносити стенд.

«Якщо хтось вважає, що центр міста не приваблює туристів тільки через стелу, то, будь ласка, приведіть її до порядку. Заберіть фотографії, які там доклеїли. Розмістіть ще одну таку стелу і розмістіть фотографії хлопців з усієї області. Вони це заслужили ціною свого життя», – висловилася дружина загиблого Героя Наталія Іщук.

«Це пам’ять про ті життя, які були покладені за нашу волю, за нашу свободу. Дуже хочемо, щоб ця стела була в центрі, на Меморіалі їй не місце», – додала вона.

0 Комментариев