Проти Кличка порушили кримінальну справу за брехню в декларації. ВІДЕО

news

Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальну справу проти мера Києва Віталія Кличка. Причиною цьому послужила можлива неправдива інформація, внесена Кличком до його декларації. Цей факт був виявлений журналістами. Кримінальне провадження відкрили після того, як до НАБУ звернулися юристи «Центру протидії корупції».

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Насамперед, НАБУ зацікавили закордонні маєтки мера Києва. Як зазначається, у електронній декларації нічого не сказано про власність Кличка у Гамбурзі та Лос-Анджелесі.

Юристи звернулися до НАБУ в результаті оприлюднення журналістами власного розслідування програми «Схеми». Як відомо, на загал воно було винесено в грудні минулого року. Журналісти з’ясували, що у власності Кличка є маєтки за кордоном, якими користується його родина.

Згідно наданої інформації, родина Кличка, а саме дружина з дітьми та брат, зараз проживають у Гамбурзі, проте ніяка закордонна власність у декларації не вказана. Крім того, Кличко має власність і у Бел-Ейр, Лос-Анджелес, Каліфорнія, США. Родина політика проживала там з 2005 року і до початку Кличком політичної кар’єри.

0 Комментариев