Престижна кінопремія «Золотий глобус» оголосила переможців

news
У США пройшла церемонія вручення нагород престижної кінопремії «Золотий глобус». 

 Про це пише Корреспондент.net.
Найкращою драмою визнаний фільм «Місячне світло» режисера Баррі Дженкінса. Кінострічка розповідає про життя афроамериканця Широна.
У номінації «Найкраща чоловіча роль у драматичному фільмі» переміг актор Кейсі Аффлек, який зіграв головну роль у драмі «Манчестер біля моря».
Найкращою актрисою в цій самій номінації стала Ізабель Юппер, яка зіграла в картині «Вона» (Elle). Французький фільм «Вона» був визнаний найкращим фільмом іноземною мовою.
Найкращим мюзиклом стала картина «Ла-Ла-Ленд» режисера Деміена Шазелла.
Актор Райан Гослінг й актриса Емма Стоун, які зіграли в «Ла-Ла-Ленді» головні ролі, стали переможцями в номінації “Найкраща чоловіча роль у мюзиклі або комедії” і «Найкраща жіноча роль у мюзиклі або комедії» відповідно.
Режисер «Ла-Ла-Ленду» Деміен Шазелл отримав нагороду в номінації «Найкращий режисер», ця ж картина перемогла в номінації «Найкращий сценарій», «Найкраща музика» і «Найкраща пісня». Таким чином «Ла-Ла-Ленд» зібрав сім із семи можливих нагород, ставши рекордсменом.
«Найкращим драматичним серіалом» визнали «Корону». Актриса з цього серіалу Клер Форй отримала нагороду в номінації «Найкраща актриса в драматичному серіалі».
«Найкраща чоловіча роль другого плану» в Аарона Тейлора Джонсона, який знявся у фільмі «Під покровом ночі».
«Найкращим актором у драматичному серіалі» став Біллі Боб Торнтон (Голіаф), «Найкращою актрисою в комедійному серіалі» – Трейсі Елліс Росс (Чорнуватий).
«Нічний адміністратор» удостоївся трьох нагород – «Найкращий актор у телефільмі або міні-серіалі» (Том Хіддлстон), «Найкращий актор другого плану в серіалі, міні-серіалі або телефільмі» (Хью Лорі) і «Найкраща жіноча роль другого плану в серіалі, міні-серіалі або телефільмі» (Олівія Колман).
«Американська історія злочинів» перемогла в номінаціях «Найкращий телефільм або міні-серіал», «Найкраща актриса в телефільмі або міні-серіалі» (Сара Полсон).
Два «Золотих глобуси в Атланти» – «Найкращий комедійний серіал» і «Найкраща чоловіча роль у комедійному серіалі» (Дональд Гловер).
Найкраща жіноча роль другого плану у Віоли Девіс (Огорожі).
Мультфільм «Звірополіс» переміг в номінації “Найкращий анімаційний фільм”.
Актриса Меріл Стріп отримала премію Сесиля Б. Де Мілля (за видатні заслуги в кінематографі і гуманітарний внесок).
Нагадаємо, головним переможцем премії «Золотий глобус» у 2016 році стала кінострічка «Той, хто вижив», яка була визнана найкращим фільмом року.
Премія «Золотий глобус» щорічно вручається з 1944 року за результатами голосування приблизно сотні журналістів різних видань.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев