Пральні порошки для білих та кольорових речей – бездоганна чистота та свіжiсть білизни

news

Хімічна промисловість пропонує широкий асортимент засобiв для прання, які можна розділити на три основні групи – гранули, гелі та капсули. Порошки з’явилися першими, і зараз вважаються найпоширенішими засобами. Серед причин популярності – оптимальне співвідношення між вартістю та якістю. Їх ціна нижча, ніж у гелів та капсул, але відпирають речі вони також якісно та ефективно.

Ми пропонуємо купити пральні порошки для білих і кольорових речей в iнтернет-магазинi від провідних світових виробників iз швидкою доставкою по всiй території України.

Як правильно обрати пральний порошок

У будь-якому господарському магазині можна знайти десятки різновидів пральних порошків від відомих та популярних брендів. Незважаючи на величезний вибір, багато користувачів вважають, що між засобами для прання немає принципової різниці, тому зазвичай вибирають побутову хімію за двома ознаками – популярність бренду і ціна. Це неправильний підхід, який може призвести до різних поганих наслідків, починаючи від низької якостi прання, закінчуючи псуванням тканини та навiть поломкою машини.

Щоб не помилитися з вибором порошкоподібного засобу, рекомендується враховувати такі важливі моменти:

  • спосіб прання;
  • рiзновиди тканин;
  • додаткові особливостi.

Ключова відмінність порошків для машинного та ручного прання полягає в їхньому принципі дії. У першому випадку в процесі замочування білизни починає виділятися багато піни. Вона проникає у середину тканини, видаляючи забруднення. Тут важлива швидкість і висока ефективність, тому що ручне прання білизни виконується в не дуже гарячій воді і займає небагато часу. Стандартний цикл у машині триває понад дві години, при цьому температура води може досягати 90 градусів. У цьому випадку зайва піна не потрібна, тому що за цей час діючі речовини повністю розчиняться в гарячій воді і глибоко проникнуть у волокна тканини. Якщо завантажити порошок для ручного прання в машинку, то піна, що утвориться, почне залишати межі бака, і буде потрапляти на плату управління та інші електронні компоненти, що призведе до поломки техніки.

За типом тканини варто виділити побутову хімію для кольорових та білих речей. Принципова різниця між ними – хімічний склад, а саме різні добавки, які забезпечують певний ефект. Як результат – білі речі набувають характерної сліпучої білизни, а кольорові тканини виглядають яскравішими.

Також при виборі порошку потрібно врахувати додаткові особливості. Наприклад, є окрема група засобів, призначених для дитячих речей. Вони не містять фосфатів та інших добавок, які можуть спричинити алергічні реакції. Існують порошки з ензимами та іншими добавками, які ефективно видаляють забруднення біологічної природи (наприклад, кров, вино, фруктовi соки, плями вiд трави).

Правильно підібрана побутова хімія не лише забезпечить бездоганну чистоту ваших речей, а й захистить тканини від деформації та вицвітання, подовжуючи ії термiн користування.

 

0 Комментариев