Поради від команди компанії A-Class, які допоможуть вибрати правильну клавіатуру для ноутбука

news

Іноді клавіші на ноутбуці перестають працювати як належить. Причиною може стати зношеність, механічне пошкодження, пролита на пристрій рідина і т.д. Для відновлення повноцінної роботи ноутбука може знадобитись заміна клавіатури. В онлайн-магазині A-Class знайти підходящий пристрій дуже просто. Достатньо зазначити бренд, модель та серію ноутбука, щоб система автоматично підібрала підходящі варіанти.

Критерії, на які рекомендує звернути увагу команда A-Class

Неправильно підібрана клавіатура — це марно витрачений час та кошти. Щоб клавіатура була комфортною в роботі, варто приділити увагу кільком важливим критеріям.

Модель ноутбука

Розглядайте тільки ті клавіатури, які підходять для вашої моделі ноутбука. Продукції Apple підійдуть запчастини, виготовлені лише цією фірмою. Ноутбукам HP, Dell, Acer і іншим точний збіг моделі не обов’язковий, але бажаний. В тому, що оригінальні запчастини підійдуть, є стовідсоткова впевненість, а у випадку з універсальними деталями — немає. Якщо все ж берете клавіатуру іншого виробника, то проконсультуйтесь зі спеціалістом.

Підсвітка

Додаткове підсвічування полегшує роботу за ноутбуком. Можна друкувати навіть уночі, не включаючи світло у кімнаті. Сучасні клавіатури підсвічуються різними вогнями або одним кольором. Краще утриматися від червоного підсвічування, оскільки воно дратує психіку.

Розкладка клавіатури

Часто зустрічаються клавіатури лише з латинськими літерами. Тих, хто друкує, не дивлячись на кнопки, може влаштувати такий пристрій. Більшості ж буде незручно з такою клавіатурою, тому треба обирати ту, де є кирилиця.

Особливості зовнішньої та віртуальної клавіатури

Деякі користувачі купують зовнішні клавіатури для підключення до ноутбука. Екран можна відставити подалі, щоб захистити очі. Підхід виправданий у деяких випадках, але експерти рекомендують використовувати додаткове захисне скло. Зовнішню клавіатуру можна зберігати вдома як запасний варіант.

Іноді клавіатура працює надто шумно. Щоб прибрати зайвий шум, можна використовувати віртуальну клавіатуру, але серйозна робота з нею неможлива. Незручно друкувати і занадто багато часу треба витрачати на набір тексту.

Щоб правильно вибрати клавіатуру для ноутбука, треба спочатку дивитися на модель пристрою. Вибирайте запчастину, що відноситься до того ж модельного ряду. Купуйте такий пристрій, яким буде зручно користуватись.

0 Комментариев