Поповнення мобільного рахунку: готівка, дзвінки та онлайн

news

У сучасному світі – без смартфону, як без рук. Потреба у поповненні рахунку мобільного у кожного з нас виникає як мінімум щомісяця, а то й частіше. Розглянемо різні способи поповнення мобільного на прикладі абонента провідного українського оператора Київстар. А ви вже обирайте для себе найкомфортніший та відповідний ситуації.

Якщо немає доступу до інтернету

Буває так, що гроші на телефоні невчасно закінчилися, а з ними – обірвався і інтернет-зв’язок. Що робити, куди бігти тим, у кого немає домашнього інтернету? У таких випадках є кілька варіантів, як виправити ситуацію. Поповнити рахунок Київстар, як радять на офіційному сайті оператора, можна, зателефонувавши за номером 899 або надіславши запит *134#. А далі просто слідуйте за підказками. Інший спосіб – знайти найближчий термінал та поповнити рахунок готівкою або придбати скретч-картку. Звісно, обидва способи не найшвидші та не найзручніші, вимагають часу та зусиль. Проте не варто забувати і про них.

Онлайн поповнення рахунку Київстар

З інтернетом, без сумніву, поповнити мобільний значно легше та швидше. Увесь процес триває не більше кількох хвилин. Це можна зробити на веб-сторінці оператора, ввівши у відповідне віконечко номер телефону та суму поповнення. На наступному етапі необхідно вибрати спосіб оплати  – банківська картка, Masterpass чи Google Pay. На останньому етапі, в залежності від обраного шляху, слід зазначити додаткові дані. Наприклад, якщо це картка – ввести її реквізити та натиснути кнопку «Поповнити». Як бачимо, все просто та зрозуміло. Окрім того, цей варіант приваблює тим, що за поповнення не стягується комісія.

Також зручно поповнювати рахунок мобільного з допомогою сучасних сервісів онлайн-платежів. Вибір таких на сьогодні доволі широкий. Як приклад наведемо сайт iPay.ua, який також пропонує послугу поповнення рахунку Київстар через інтернет з невеликою комісією https://www.ipay.ua/ua/bills/popolnit-schet-kievstar-cherez-internet. Все, що знадобиться користувачу – це банківська картка.

Щоб поповнити рахунок, потрібно вказати номер телефону, суму до зарахування та дані, зазначені на банківській картці – це номер з 16 цифр, термін дії, CVV-код. Поповнювати можна як власний телефон, так і допомогти комусь зі знайомих. До речі, сервіс дає змогу заплатити за послугу і з допомогою Google Pay.

Поповнюйте мобільні рахунки вчасно та завжди залишайтеся на зв’язку з рідними та друзями.

0 Комментариев