Половина американських підлітків нетрадиційної орієнтації

news

Половина американських підлітків гомо- і бісексуальні. Тільки 48% молоді у США вважають себе строго гетеросексуальними.

Опитування, проведене агентством J. Walter Thompson Innovation Group, показало, що жителі США у віці 13-20 років є більш відкритими у питаннях сексуальної та гендерної ідентичності, ніж їхні старші співвітчизники. Про це повідомляє Корреспондент.net з посиланням на видання Broadly.

Лише 48% Покоління Z (як називають цю демографічну групу маркетологи) ідентифікують себе як строго гетеросексуальні. У той же час серед американців у віці від 21 до 34 такої позиції дотримується 65% опитаних.
Більше третини підлітків вважають себе бісексуальними в тій чи іншій мірі. Цей же показник у наступній віковій групі оцінюється в 24%.
Також опитування досліджувало питання поглядів американської молоді на гендерну ідентичність. 43% підлітків у віці 13-20 років знайомі з людьми, які використовують гендерно-нейтральну мову щодо себе, 70% виступають за наявність гендерно-нейтральних вбиралень, а близько 56% не проти покупки речей, призначених для осіб протилежної статі.
За словами Шепарда Лафліна, керівника відділу трендів компанії J. Walter Thompson, дослідження показало, що молодь у США більше не схильна розглядати гендерну приналежність як подвійну опозицію, а також не вважають її більш визначальною для особистості.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев