Поліція оштрафувала Ігоря Палицю

news

Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця заявив, що патрульні поліцейські шукають резонансні справи, натомість не хочуть притягувати до відповідальності учасників менш гучних правопорушень. Про це стало відомо сьогодні, 10 березня, під час позачергової сесії Волиньради. Пише «Слово Волині».

Голова облради Ігор Палиця розповів, за що його оштрафували поліцейські. Так, посадовця притягнули до відповідальності через те, що водій припаркувався біля адміністративної будівлі на особистому авто, на якому немає позначки службового транспорту.

Очільник депутатського корпусу запевнив, що сплатить штраф, однак таке рішення поліції він вважає не зовсім справедливим, мовляв в службових цілях він користується особистою автівкою задля економії бюджету.

«Те, що валютники стоять торгують в центрі, вони не бачать, в двори не заїжджають. Ми всі за те, що повинна бути нова поліція, але вона повинна бути правильною. В них гарна форма, відеофіксація є,  але складається враження, що патрульні ганяються за резонансними справами: там десь голову суду затримали,там ще когось, але їхнє основне завдання – боротись з злочинністю», – наголосив Палиця.

Голова ради зауважив, що лучани паркуються у центрі міста в заборонених місцях через банальну відсутність стоянок, тому «робити на цьому піар» не варто. Натомість посадовець радить патрульним зайнятись менш гучними справами, які підвищують рівень злочинності в області.

Так, зі звіту обласного прокурора Дмитра Чепіжака стало відомо про те, що рівень злочинності на Волині зріс на 40%.

«Ріст злочинності є через те, що міліція вже не працює, а поліція ще не працює», – додав посадовець.

0 Комментариев