Податкова служба Волині застерігає: на Ковельщині активізувалися шахраї

news

На території Ковельського району та у м. Ковель мають місце випадки шахраювання. Невідомі особи телефонують до платників податків від імені посадовців ДПС і вимагають грошову винагороду нібито за вирішення певних питань, – інформує сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області.

Такі особи не мають жодного відношення до податкової служби, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Більш того, податкова служба активно та ефективно впроваджує дистанційний формат взаємодії з бізнесом за посередництвом електронних сервісів, що виключає особисте спілкування, відтак – суб’єктивний чинник та корупційні ризики.

Про факти зловживань, можливі порушення антикорупційного законодавства посадовцями податкової служби варто інформувати сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області на електронну адресу vl.kor@tax.gov.ua, або за номером телефону у м. Луцьку (0332)777171.

Інформація у такому повідомленні повинна стосуватися конкретної особи та містити фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплена доказами.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев