«Піккардійська Терція» представляє нову пісню, яка стане назвою нового альбому. ФОТО та ВІДЕО

news

Вокальна формація готується до свого 25-річчя.

Прем’єра нової пісні від вокальної формації «Піккардійська Терція» – сингл «Лети…» увійде в однойменний альбом колективу, реліз якого заплановано ближче до осені. Восени 2017 р. акапельний гурт святкуватиме своє 25-річчя.

Оптимістична і напрочуд позитивна пісня «Лети…» – це вже третій представлений сингл із майбутнього, п’ятнадцятого за рахунком, студійного альбому «Терції». Навесні цього року вокальна формація уже порадувала своїх прихильників пісенними новинками «Дженні» та «Колисонька кленовая».

Автором музики до пісні «Лети…» став композитор та гітарист Володимир Возняк. «Хотів, щоб пісня давала легку емоцію, щоб відволікала від негативних думок та щоденних проблем, – розповідає Володимир. – Щоб давала надію на краще, бо все краще – попереду. Народилася композиція дуже швидко. Пригадую, у мене був гарний настрій, я взяв гітару до рук – і одразу заграв «Лети…». Було таке враження, що знав цю пісню усе життя». Слова до композиції написала дружина Володимира – Вікторія Возняк: цей сімейний тандем створив уже не один хіт.

«Пісня «Лети…» недаремно дасть назву нашому новому альбому. У ній є такі слова: «Знайди свій вільний ритм – і просто лети…». Ці рядки можна вважати лейтмотивом усієї нашої ювілейної збірки», – зауважує художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець.

Аранжування до новинки створив соліст «Терції» Андрій Капраль. У записі взяли участь Володимир Якимець (перкусія) та Ігор Лесько (ударні). Свій новий альбом «піккардійці» записують на львівській студії Virtuoso Records (звукорежисер – Богдан Нестор).

Послухати пісенну прем’єру від «Піккардійської Терції» – сингл «Лети…» – можна тут.

На сцені поважний ювілей акапельна формація розпочне святкувати із вересня-2017: заплановані концерти «Терції» як по Україні, так і за кордоном, зокрема у США та Канаді. 30 вересня 2017 р. великий концерт гурту відбудеться на сцені Національного палацу «Україна» у Києві.

Офіційний сайт «Піккардійської Терції».

«Терція» на Facebook.

0 Комментариев